Noc (S03E01) (epizoda)

Night

Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 48 min

"Burn, motherfucker. Burn."... Doopravdy skvostný úvod (až téměř dechberoucí) a paradoxně zároveň velmi nezvyklý - že by konečně tvůrci vzali koule do hrsti? Po takovém úmorném čekání vytasili všechna esa a je to citelně znát. Upřímně se nemohu dočkat vývoje jednotlivých dějových dílců...(30.6.2019)

Zhlouplo to. Ale hlavně, že se na to dobře kouká, ne?(6.6.2019)

když skončila 2.řada, nasla jsem na netu ještě film a musim rict že serial je lepší, říkala jsem si jaka je knížka, když ve filmu je Serena stará a v serialu mladá a krásná...čekala jsem od autorky závěr, ale byl nijaky...asi tak jako poslední díl druhé řady...konec otevřený, čekala jsem asi všechno, ale tohle ne...jde to od 10 k pěti...1. dil ušel..ale na prvni dve serie to nemá :((7.6.2019)

Silné navázání na předchozí sérii, obsahově spíš na čtyři hvězdy, ale řemeslně tak dokonalé, že si to ten plnej počet zatím zaslouží. Výtvarně perfektní, audiovizuální slast - neuvěřitelná korelace mezi scénografií, kamerou a hudbou. Herecky tady všechny válcuje Yvonne Strahovski, vrcholem je ale TA scéna s postavou Emily.(9.6.2019)