Marie a Marta (S03E02) (epizoda)

 • USA

  Mary and Martha

Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 49 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • Esgalnor
  *****

  Obsahově nabitější než minule, velký vývoj ani tak moc dějově, ale především charakterově. Kanadská vedlejší linie je konečně příchodem Emily zajímavá a závěrečná scéna zase dokázala nahnat husí kůži. Po dvou epizodách se nedá určit, zda tvůrci nevaří z vody, osobně se mi ale směřování příběhu zdá přirozené a moc nechápu to nižší hodnocení. Navíc když tomu filmařsky předchozí dvě série nemůžou konkurovat.(10.6.2019)

 • Samuel7
  ****

  Za mě mnohem lepší než první díl. Posun děje sice opět nepříliš velký, ale aspoň jsem se tentokrát nenudil. A mimořádně se v tomto díle vyvedla kamera, která ale na sebe na rozdíl od spousty jiných dílů nestrhávala pozornost a ty pěkné záběry nebyly samoúčelné (možná až na ten závěrečný, ten mi přišel pro seriál typicky zdlouhavý). Nicméně tempo je pořád tak rozvláčné, že Handmaid's Tale se rozhodně nemůže zařadit mezi seriály, které bych si chtěl pustit znovu.(15.7.2019)

 • Phantasma
  **

  Ponurá atmosféra zůstala, ale vše ostatní začíná stagnovat. A hodnocení příštího dílu nevypadá o mnoho lépe ...(11.6.2019)

 • verunecek
  ***

  čekala jsem asi všechno, ale tohle ne...jde to fakt od 10 k pěti...1. dil ušel..a na prvni dvě serie to opravdu nemá :( natahuji příběh z vody a je to zdlouhavy...(7.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace