Nevhodná (S03E08) (epizoda)

Unfit

Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 44 min

Konečně Lydie. A čekám, kdy June nabídnou místo mezi Tetami.(23.7.2019)

díl je dobrý jenom díky části s Lýdii... jinak je to nuda, výraz a pocity June jsou pořád stejné, žádná změna, žádný progres. mám hodně smíšené pocity z této série :/(13.7.2019)

Teta Lýdie konečně dostala větší prostor... moc povedený díl!(12.7.2019)

Teta Lydia se nezdá. A tak jako v dnešním světě, tak i v seriálu je krásně vidět, co s člověkem udělá marná láska a jak je pak člověk zlý.(18.7.2019)

Už to začína byť príliš uťahané. V podstate, predchádzajúce diely, vrátane tohto, boli veľmi podobné. Celé sa to vlieklo, na konci menšie vzrušenie a nič viac. Som rada, že sme konečne videli aj príbeh tety Lýdie ( sexuálne neukojenej a určite nie psychicky v pohode). Tiež vidím určitú paralelu medzi premenou June, ako začína byť tiež mierne cvaknutá ( veď kto by tam z toho nebol , že? )- tiež máte pocit, že sa June mení postupne na tetu Lýdiu? ..ale celkovo sa tam ozaj nič nedeje. Celkom sa obávam toho, ako vlastne táto séria skončí, keďže sa jedná už o ôsmy diel, čakajú nás len dva diely a neviem, ako to chcú zakončiť. Popravde, ak bude ďalšia séria, tak to už nebudem pozerať, lebo to ide akosi dole z kopca.(11.7.2019)