Mayday (S03E13) (epizoda)

Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 1 h

Skvělý závěr série! Vše, co se "nedělo" v první polovině série, do sebe parádně zapadlo. Byly tam jisté nesrovnalosti - dětí bylo chvíli strašně moc, chvíli málo, všechny včetně mimina byly naprosto vzorné... Ale tak účel světí prostředky, všechno fungovalo skvěle. Slz bylo požehnaně. Doufám, že v příští sezóně uvidíme víc Emily, že uvidíme Hannah, že doprovodíme Serenu s chotěm do pekel... Těším se! Hlavně neztratit tempo, závěr celé série posunul laťku zase hodně vysoko.(17.8.2019)

Závěr třetí řady napravil rozpačitě přijatou třetí řadu. A hlavně zase skvěle zvolenej track na konci od Mazzy Star a husina jak prase... Zase se těším na čtvrtou řadu(21.8.2019)

Tato tretia seria je pre mna rozporuplna. Najskor sa prvych sedem casti nic poriadne nedialo,neskutocne sa to vlieklo a potom zrazu posledna cast bola takou emocialnou zalezitostou,ze som nchapala. Polednych 10 minut som stravila slzami v ociach...Toto bolo po tych mnohych nudnejsich epizodach akesi zadostucinenie a prislub toho,ze stvrtu seriu budem urcite dalej sledovat. Odporucam,poslednych pat dielov by som dala 5*(14.8.2019)

Jako na horské dráze, ale aspoň si opravdu úctyhodný díl nechali na závěr! Velmi podařená hodinka, konečně do toho dostali zase šťávu, napětí, naději. Mám tam trochu výhrady k počtu dětí, protože mi přišlo, že v každém záběru jich je mnohem víc a víc, později jich zase bylo málo atp., ale jinak za mě top :) co mě trošku mrzí u třetí série je vytracení postavy Nicka, ale tak kdo ví, co se ještě bude dít, že jo :)(16.8.2019)

jeden z mála povedených dílů této série, na takový jsme čekali!(17.8.2019)