Příběh služebnice (TV seriál)

The Handmaid's Tale

Príbeh služobníčky

Drama / Sci-Fi

USA, 2017–2020, 38 h 47 min (Minutáž: 44–60 min)

Tvůrci:

Bruce Miller

Předloha:

Margaret Atwood (kniha)

Adam Taylor

Elisabeth Moss, Alexis Bledel, O.T. Fagbenle, Joseph Fiennes, Max Minghella, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Amanda Brugel, Ever Carradine, Madeline Brewer, Robert Curtis Brown, Kristen Gutoskie, Edie Inksetter, Stephen Kunken, Jim Cummings, Cyndy Day, Ann Dowd, Kim Roberts, Bea Santos, Erin Way, Shane Daly, Kristian Bruun, Nina Kiri, Amish Patel, Tattiawna Jones, Jenessa Grant, Zabryna Guevara, Ben Lewis, Christian Lloyd, Kirsten Johnson, Adrian Griffin, Meghan Allen, Clea DuVall, Jonathan Malen, Marisa Tomei, Tim Ransom, Bahia Watson, Jordana Blake, John Carroll Lynch, Nicky Guadagni, Janet Pinnick, Mark Wiebe, Cherry Jones, Philip Craig, Vas Saranga, Joanna Douglas, Trevor Hayes, Yahya Abdul-Mateen II, Kelly Jenrette, Greg Bryk, Sydney Sweeney, Soo Garay, Paula Boudreau, Margaret Atwood, Elise Bauman, Christopher Thompson, Rebecca Rittenhouse, Krista Morin, Nina Iordanova, James Gilbert, Karen Robinson, Dan Beirne, Christian Barillas, Marvin Kaye, Sam Jaeger, Bradley Whitford, Julie Dretzin, Chris Gillett, David Tompa, Vanessa Matsui, Oprah Winfrey, Lesleh Donaldson, David Kirby, Angela Thompson, Julia Chantrey, Ricky Tollman, Alana Pancyr, Ipsita Paul, Isaiah Rockcliffe, Amy Landecker, Ashleigh LaThrop, Natalie Lisinska, Kathryn Greenwood, Dylan Trowbridge, Jonathan Watton, Laila Robins, Samy Osman, Hélène Robbie, Kirsten Wendlandt, Christopher Meloni, Elizabeth Reaser, Sarah McVie, John Ortiz, Emily Althaus, Stefanie Nakamura, Gil Bellows, Sadie Munroe, Lilly Bartlam, Deidrie Henry, Paniz Zade, Daniel Jun, Kate Moyer, Joanne Boland, Michala Brasseur

Komentáře uživatele Patw k tomuto TV seriálu

1. Série se povedla na výbornou. Vynikající obsazen, ještě lepší herecké výkony a perfektní filmařské dovednosti se spojili a postarali se o naprosto vynikající podívanou. Seriál plný silné atmosféry která nepouštěla. Dokonalost sama. 2. Série je stále silnou podívanou. Prozkoumáváme svět Gileádu více do hloubky a napětí je stále cítit v každém díle. Ovšem konec, aspoň pro mě osobně, byl velké zklamání a umělé natažení příběhu. A bohužel, třetí série mě v mém tušení jen a jen přesvědčuje každým dílem. Třetí série, ačkoliv nabízí perfektní momenty a hlubší nahlédnutí do složitého světa Gileádu, jde jen o ojedinělé střípky, příběh stagnuje až přímo stojí na místě, nic se zde neděje, jen se uměle prodlužuje.(18.7.2019)

• Slovo Boží (S02E13) (epizoda) (2018)

Fuck you, June!(14.7.2018)

• Hrdinka (S03E09) (epizoda) (2019)

Kdyby tento díl neexistoval nic by se nestalo. My by jsme byli ušetřeni tohoto dílu a děj seriálu by to nijak neovlivnilo - stejně jako tento díl vůbec nějak nezasáhl do dění seriálu. Zbytečnost.(18.7.2019)