poster

Příběh služebnice (TV seriál)

 • USA

  The Handmaid's Tale

 • Slovensko

  Príbeh služobníčky

Drama / Sci-Fi

USA, 2017–2020, 38 h 47 min (Minutáž: 44–60 min)

Tvůrci:

Bruce Miller

Předloha:

Margaret Atwood (kniha)

Hudba:

Adam Taylor

Hrají:

Elisabeth Moss, Alexis Bledel, O.T. Fagbenle, Joseph Fiennes, Max Minghella, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Amanda Brugel, Ever Carradine, Madeline Brewer, Robert Curtis Brown, Kristen Gutoskie, Edie Inksetter, Stephen Kunken, Jim Cummings, Cyndy Day, Ann Dowd, Kim Roberts, Bea Santos, Erin Way, Shane Daly, Kristian Bruun, Nina Kiri, Amish Patel, Tattiawna Jones, Jenessa Grant, Zabryna Guevara, Ben Lewis, Christian Lloyd, Kirsten Johnson, Adrian Griffin, Meghan Allen, Clea DuVall, Jonathan Malen, Marisa Tomei, Tim Ransom, Bahia Watson, Jordana Blake, John Carroll Lynch, Nicky Guadagni, Janet Pinnick, Mark Wiebe, Cherry Jones, Philip Craig, Vas Saranga, Joanna Douglas, Trevor Hayes, Yahya Abdul-Mateen II, Kelly Jenrette, Greg Bryk, Sydney Sweeney, Soo Garay, Paula Boudreau, Margaret Atwood, Elise Bauman, Christopher Thompson, Rebecca Rittenhouse, Krista Morin, Nina Iordanova, James Gilbert, Karen Robinson, Dan Beirne, Christian Barillas, Marvin Kaye, Sam Jaeger, Bradley Whitford, Julie Dretzin, Chris Gillett, David Tompa, Vanessa Matsui, Oprah Winfrey, Lesleh Donaldson, David Kirby, Angela Thompson, Julia Chantrey, Ricky Tollman, Alana Pancyr, Ipsita Paul, Isaiah Rockcliffe, Amy Landecker, Ashleigh LaThrop, Natalie Lisinska, Kathryn Greenwood, Dylan Trowbridge, Jonathan Watton, Laila Robins, Samy Osman, Hélène Robbie, Kirsten Wendlandt, Christopher Meloni, Elizabeth Reaser, Sarah McVie, John Ortiz, Emily Althaus, Stefanie Nakamura, Gil Bellows, Sadie Munroe, Lilly Bartlam, Deidrie Henry, Paniz Zade, Daniel Jun, Kate Moyer, Joanne Boland, Michala Brasseur
(další profese)

Komentáře uživatele verunecek k tomuto TV seriálu

 • Příběh služebnice (TV seriál) (2017)
  ***

  napínavý jak kšandy, ale nektere sceny jsou natahovane jak ksandy az přespříliš... bylo mi uplne jasny ze bude 3.serie uz od 10.dilu 2.rady velmi zajímavý příběh, jak lze převrátit bibli... to se ukazuje uz dlouho, ze interpretovat bibli lze různými způsoby, ty fanatické jsou ty nejohavnější co může člověk vymyslet.. napsané to bylo pred více jak 2tis. lety stejně se to lide nenaučili cist v metafore, ale doslova...(11.9.2018)

 • Noc (S03E01) (epizoda) (2019)
  ***

  když skončila 2.řada, nasla jsem na netu ještě film a musim rict že serial je lepší, říkala jsem si jaka je knížka, když ve filmu je Serena stará a v serialu mladá a krásná...čekala jsem od autorky závěr, ale byl nijaky...asi tak jako poslední díl druhé řady...konec otevřený, čekala jsem asi všechno, ale tohle ne...jde to od 10 k pěti...1. dil ušel..ale na prvni dve serie to nemá :((7.6.2019)

 • Marie a Marta (S03E02) (epizoda) (2019)
  ***

  čekala jsem asi všechno, ale tohle ne...jde to fakt od 10 k pěti...1. dil ušel..a na prvni dvě serie to opravdu nemá :( natahuji příběh z vody a je to zdlouhavy...(7.6.2019)

 • Na stráži (S03E03) (epizoda) (2019)
  **

  postava June v podani Beth Moss je čím dal víc zvláštní, říkáte si proč nechape...proč se tváří tak jak se tváří...jako kdyby ji ten system zžíral ze vnitř...to že maji volnou ruku ve scénáři jim činí určité potíže...jako když pejsek a kočička pekli dort... uvidíme kam ten příběh dal chtějí směřovat happy end či potopu? zajimalo by mě jak do toho scénáře 3.serie zasahovala Atwoodová(7.6.2019)

 • Svědci (S03E10) (epizoda) (2019)
  ****

  vypada to, že ne vse je tak jak to vypadalo...kdo je tu opravdu ta svině Gileádu? :)(3.8.2019)

 • Lháři (S03E11) (epizoda) (2019)
  *****

  jjj tak tehle díl stal za to, zatím to vypadá na zavěr typu: na každou svini se vaří voda...tak bude happy end? uvidime...(3.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace