Karavan smrti

Tom Nagel

Scénografie:

Ryan Pilz

• Kudly4

Bylo milé, vidět Carmen z Hvězdné pěchoty po 20 letech. Neříkám nic, je to stále celkem ještě kus (47let), stejně jako Mischa Barton, která má navíc, než hrát stále dokola v těchto sračkách. Začalo to celkem solidně, skončilo to na dně žumpy. Amatérské vystoupení všech herců, postupně každej umírá a u všech jsou emoce na nule a když už, tak hodně špatně zahrané. Musel jsem se smát. Špatný střih, příběh žádný, Gore bez nápadu. Ztráta času.(13.11.2018)

Zo začiatku to berie človek s rezervou ale postupne pribúdajú dosť fatálne scény a dejovo sa to utápa v čoraz väčšej banálnosti. Doslova to neskutočne otrávi, fakt zle zostavení obživlí karavan ani len tú ošuntelú Denise Richards si tam nemôžeme poriadne vychutnať. /5%/(27.6.2019)

• LIVINGDEAD

Škoda... Už když jsem viděl vlevo dole na obrazovce +16, tak mi bylo jasné, že se nebude jednat o krvavý horror. Karavan je posedlý duchem sériového vraha a hledá oběti. A tak se stávají různé nehody a členové rodinky ubývají a ubývají...(2.7.2018)

• ricci.s

Členovia jednej rodinky začnú rad radom umierať uprostred púšte vďaka podivným nehodám, pretože ich karavan je prekliaty. Patril totiž sériovému vrahovi, takže im začne vyvádzať nezbednosti. Nie že by som pri tom nejako vyložene trpel, ale vraždy nie sú veľmi krvavé, brutality je len minimum, duch s natiahnutou tvárou už patrí do hororového dôchodku, a film určite nezaujme ani originálnym dejom, ani oslnivým scenárom, ani inteligenciou rozuzlenia. Úplne podpriemerné béčko, ktoré vyšumí rýchlosťou blesku a nikto sa nad ním podľa mňa pozastavovať nebude.(23.6.2018)

• *CARNIFEX*

Výbornú myšlienku v podobe vraždiaceho karavanu, zabila všetka ostatná realizácia. Fakt škoda, že sa z tohto spojenia duchariny s explom, nepodarilo vyťažiť viac. Tu mohli a mali tiecť potoky krvi, vypadávať črevá, divák mohol a mal skákať od "mykačiek". A nie aby z toho vznikol takýto "polotovar" na jedno vzhliadnutie, pre mladistvých ..(21.9.2018)

Z drogového pekla navrácená Mischa Barton se přepravuje pekelným karavanem, z něhož už není návratu. Scénář jí nepředepisuje nic namáhavého, pár replik se zvládne i po mňoukajícím kokeši, truchlit nad mrtvými hereckými kolegy tolik nemusí, hlavně, že ji máme zpátky. A příchod hlásí i Denise Richards, druhá známá veličina z herecké osádky, která pokračuje v účinkování v levných produkcích. Druhý režijní příchod brakového režiséra Tom Nagela má v sobě všechny dostupné ingredience patřičně brakových záležitostí. Jede se pouští, rodinka si chvíli užívá archaického vozidla, než udeří duch sériového vraha, který v něm přebývá. A pak se idylický výlet začne hroutit, umírají staří i nejmladší členové přepravy. Brutalita je na střední úrovni, je to i sadistické, takže citlivějším divákům určitě bude vadit i úmrtí rodinných členů, kteří v mainstreamových produkcích běžně přežívají i se závěrečnými titulky. Scénář rozhodně nepřišel s něčím objevným až originálním, prokletá může být třeba i hlemýždí ulita, když na to přijde, tudíž prokletý karavan je jakousi další variací spřízněných obytných příbytků. Ovšem je to mobilní, má to příslušně archaické režijní pojetí, zvesela to ubíhá, nikde se to zbytečně nezasekává v písečných dunách a odehrává se to téměř výhradně za bílého dne. Takže nesvézt se tímhle karavanem by bylo škoda. 8/10(22.10.2018)

V rámci možností a limitov, stanovených nevysokým rozpočtom a neskúsenosťou režiséra Nagela dopadol The Toybox vlastne celkom dobre. To čo sa sprvoti javí ako exploitation, situovaný do prostredia nehostinnej púšte sa rýchlo pretaví do podoby životaschopného nadprirodzeného slasheru, so síce nie moc strašidelným, no zato odpudivým a slizkým záporákom.(27.10.2018)

• ARI50

Podle mě to prostě nejvíc pokazily herci, jinak příběh by nebyl špatný ale herecký slabé a opět průměr kterému se moc nedalo.(29.6.2019)

• pornogrind

Tenhle " hororovej klenot " běžel včera na Prima Max. A já tomu dal šanci aniž bych tušil do čeho jdu. To co mi ale bylo nabídnuto byla katastrofa. Story o posedlým karavanu kde se zjevuje duch bývalýho majitele, kterej byl shodou okolností masovej vrah ? WTF ??? Tohle je nebezpečně blízko odpadu. Tohle nebrat.(9.6.2019)

Tohle je hodně dobrý horror. Nechápu to hodnocení. Jediné, co mi tu vadilo byly napřed takové nedokonalosti. Například, když zemře Mark, Samantha se chová, jako by jí ani neumřel bratr. A později to, že duch toho vraha se chová naprosto jako reálný člověk a ne duch.(9.6.2019)

Americký snímek „The Toybox“ je takové černohumorné béčko, kdy je prostě potřeba, abyste se na film dívali s nadhledem. Pokud se vám to povede, jsem si docela jistý, že se u sledování budete bavit, nebudete film brát vážně, odpustíte mu určitou strojenost, a nakonec budete na finální titulky koukat s tím, že to nebylo nic skvělého, ale že to nebyl ani vyloženě vyhozený čas.(5.4.2019)

Stejně jako v ClownTown i tady se Nagel s nedostatkem financí popral celkem slušně, když nechal starý karavan posednout duchem sériového vraha. Co se samotných mordů týče, tak na těch se dalo zapracovat a prospěl by i nějaký výživnější detail, ale na druhou stranu jich bylo docela dost a samotný duch zabijáka byl sympaticky slizký úchyl. Ušlo to překvapivě i herecky. Pro Mischu Barton mám dlouhodobou slabost, Denise Richards jsem snad poprvé viděl hrát a mizerná nebyla ani mužská část castingu. Lepší průměr. 60%(19.11.2018)

• Marze

Mischa Barton a Denise Richards by si zasloužili více než toto. Ušetřete si čas a hoďte The Toybox do koše na recyklaci. Pokud nepřemýšlíte o zápletce, možná by se vám to mohlo i líbit. Po necelé hodině konečně zazní nejčastější věta Hollywoodu "Musíme odtud vypadnout".(4.11.2018)

• Rodriguez

Blbější scénář, aby člověk pohledal! Doufám, že se nevyplní rčení "jak na novej, tak po celej"...to by mě asi jeblo! Mělo to tak pěkně našlápnuto, říkám si další "Hory mají oči". Leč postupem času začalo moje hodnocení klesat, po tom co se začaly hromadit pod koly mrtvoly! Ztráta mého drahocenného času! 0%(1.1.2019)

• bourec

Že sem před tim,než sem ten film pustil,nekliknul na rejžu,a nezjistil,že sem od něj už jednu kravinu viděl,to je samozřejmě moje chyba.Jinak ale to,že je to hrozná oudovina,má na triku T.Nagel,protože děj hnus,herci hnus ,gore skoro nic,a to málo co tam je ,je hnus.další z odpadů,kterej dokoukat byla chyba,a hlavně děsnej boj.0%.(19.4.2019)

• Johnny.ARN

Na to, že to bolo extra dementné C-čko s večne uplakanou Barton ( ktorá ale stále vyzerá k svetu ) to malo solídnu atmosféru a záver. 1 z 5(10.6.2019)

• grizly007

Co k takový sračce napsat...(17.10.2018)

• zsn

Ubohé, nato, že tam hrajou dvě více méně známé herečky, tak herecké výkony působí jak hodina dramatického kroužku. Té plastové masky bych se po tom, co se profláklo s Sheenem, nedotkla ani malíčkem. Reputaci jí plastika nezachrání. A ta scéna, když přišli o dítě - katastrofa. Jako kdyby jim ten klučina přejel kilo uzeného. A ta odhozená bota? WTF - proč? I ta Mischa Barton prošla smrt bratra na pohodu a hned nato se film ubíral k vtípkům. Kvalitka. Přitom tak dobrý nápad. Pokazili to hlavně herci.(23.9.2019)

• Yokolobuna

Proč na to vůbec koukat? Stačí přečíst zdejší obsah... zdroj: TV Prima? Asi nám všecho vypsali, abychom nemuseli ztrácet čas u televize. Zajímavá strategie...(6.6.2019)

dost slabe ale pozret sa to dalo(25.8.2019)

• Arsenal83

Thriller, kde sa nič dokopy nedeje, ale aspoň zistíte, že 47 ročná Denise Richards vyzerá ďaleko lepšie ako o 15 rokov mladšia Mischa Barton. Ostatní herci nemohli byť za svoje výkony zaplatení, takže tvorcom ostali peniaze na karavan, ktorý si požičali od Perníkového tátu.(21.10.2018)

<< předchozí 1 2