Karavan smrti

Tom Nagel

Scénografie:

Ryan Pilz
  • ricci.s

Členovia jednej rodinky začnú rad radom umierať uprostred púšte vďaka podivným nehodám, pretože ich karavan je prekliaty. Patril totiž sériovému vrahovi, takže im začne vyvádzať nezbednosti. Nie že by som pri tom nejako vyložene trpel, ale vraždy nie sú veľmi krvavé, brutality je len minimum, duch s natiahnutou tvárou už patrí do hororového dôchodku, a film určite nezaujme ani originálnym dejom, ani oslnivým scenárom, ani inteligenciou rozuzlenia. Úplne podpriemerné béčko, ktoré vyšumí rýchlosťou blesku a nikto sa nad ním podľa mňa pozastavovať nebude.(23.6.2018)

• oveckaoa

Chlápek si koupí karavan ve, kterém vraždil sériový vrah a vyrazí s ním na výlet. Nabere do něj rodinu a po cestě i dva stopaře, kterým se rozbilo auto a začnou se jim stávat nehody. Spíše průměrná záležitost, která má plus v počtu mrtvých (6+-) a námětu navíc plusem je i to, že zde umře dítě což je poslední dobou v hororech věc nevídaná (nepočítám teenagery). P.s. 1 je sice pěkné , že si pořizovaly psa, ale , když utekl to jako nikomu nechyběl (ani té dceři?) P .s. 2 Denise Richards vypadá příšerně s tím botoxem může si rovnou podat ruku s Tarou Reid a soutěžit v tom, která z nich se sprasila více P.s. 3 menší zajímavost film vyhrál 3 ceny pro nejlepšího režiséra mluveného filmu nejlepší herečku Mischu Barton a nejlepšího herce Jeffa Dentona(15.6.2019)

• Kudly4

Bylo milé, vidět Carmen z Hvězdné pěchoty po 20 letech. Neříkám nic, je to stále celkem ještě kus (47let), stejně jako Mischa Barton, která má navíc, než hrát stále dokola v těchto sračkách. Začalo to celkem solidně, skončilo to na dně žumpy. Amatérské vystoupení všech herců, postupně každej umírá a u všech jsou emoce na nule a když už, tak hodně špatně zahrané. Musel jsem se smát. Špatný střih, příběh žádný, Gore bez nápadu. Ztráta času.(13.11.2018)

• pornogrind

Tenhle " hororovej klenot " běžel včera na Prima Max. A já tomu dal šanci aniž bych tušil do čeho jdu. To co mi ale bylo nabídnuto byla katastrofa. Story o posedlým karavanu kde se zjevuje duch bývalýho majitele, kterej byl shodou okolností masovej vrah ? WTF ??? Tohle je nebezpečně blízko odpadu. Tohle nebrat.(9.6.2019)

Stejně jako v ClownTown i tady se Nagel s nedostatkem financí popral celkem slušně, když nechal starý karavan posednout duchem sériového vraha. Co se samotných mordů týče, tak na těch se dalo zapracovat a prospěl by i nějaký výživnější detail, ale na druhou stranu jich bylo docela dost a samotný duch zabijáka byl sympaticky slizký úchyl. Ušlo to překvapivě i herecky. Pro Mischu Barton mám dlouhodobou slabost, Denise Richards jsem snad poprvé viděl hrát a mizerná nebyla ani mužská část castingu. Lepší průměr. 60%(19.11.2018)