Karavan smrti

Ken Stachnik

Tom Nagel

Scénografie:

Ryan Pilz

Americký snímek „The Toybox“ je takové černohumorné béčko, kdy je prostě potřeba, abyste se na film dívali s nadhledem. Pokud se vám to povede, jsem si docela jistý, že se u sledování budete bavit, nebudete film brát vážně, odpustíte mu určitou strojenost, a nakonec budete na finální titulky koukat s tím, že to nebylo nic skvělého, ale že to nebyl ani vyloženě vyhozený čas.(5.4.2019)

• Kudly4

Bylo milé, vidět Carmen z Hvězdné pěchoty po 20 letech. Neříkám nic, je to stále celkem ještě kus (47let), stejně jako Mischa Barton, která má navíc, než hrát stále dokola v těchto sračkách. Začalo to celkem solidně, skončilo to na dně žumpy. Amatérské vystoupení všech herců, postupně každej umírá a u všech jsou emoce na nule a když už, tak hodně špatně zahrané. Musel jsem se smát. Špatný střih, příběh žádný, Gore bez nápadu. Ztráta času.(13.11.2018)

Stejně jako v ClownTown i tady se Nagel s nedostatkem financí popral celkem slušně, když nechal starý karavan posednout duchem sériového vraha. Co se samotných mordů týče, tak na těch se dalo zapracovat a prospěl by i nějaký výživnější detail, ale na druhou stranu jich bylo docela dost a samotný duch zabijáka byl sympaticky slizký úchyl. Ušlo to překvapivě i herecky. Pro Mischu Barton mám dlouhodobou slabost, Denise Richards jsem snad poprvé viděl hrát a mizerná nebyla ani mužská část castingu. Lepší průměr. 60%(19.11.2018)

• bourec

Že sem před tim,než sem ten film pustil,nekliknul na rejžu,a nezjistil,že sem od něj už jednu kravinu viděl,to je samozřejmě moje chyba.Jinak ale to,že je to hrozná oudovina,má na triku T.Nagel,protože děj hnus,herci hnus ,gore skoro nic,a to málo co tam je ,je hnus.další z odpadů,kterej dokoukat byla chyba,a hlavně děsnej boj.0%.(19.4.2019)

V rámci možností a limitov, stanovených nevysokým rozpočtom a neskúsenosťou režiséra Nagela dopadol The Toybox vlastne celkom dobre. To čo sa sprvoti javí ako exploitation, situovaný do prostredia nehostinnej púšte sa rýchlo pretaví do podoby životaschopného nadprirodzeného slasheru, so síce nie moc strašidelným, no zato odpudivým a slizkým záporákom.(27.10.2018)