Matky na tahu o Vánocích

• USA A Bad Moms Christmas (více)

Nepeč a zapař Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku. Určitě ale ne pro mámy! Tři matky rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a shánění perfektních dárků pro celou rodinu. Proto se zaseknou a rozhodnou, že si tento rok konečně užijí Vánoce i ony. Akorát netuší, že se brzy ohlásí hosté, kteří s jejich představami dokonalých svátků nebudou tak úplně souhlasit – jejich vlastní matky… (Magic Box)

Blazis34

První polovina byla určitě zábavnější a vtipnější. Druhá až moc melancholická a předvídatelná. Celkově byl film na komedii až moc zachmuřelý a ne moc příkladný ke vztahu matka - dcera. I když na Milu Kunis bych se vydržel dívat déle, je to pro mě film na jedno zhlédnutí. 40% - dvě hvězdy. ()

pekko

Film dost o nicom. Ale aspon konecne niekto vybocil z tych americkych gycov a ukazal, ze rodicia by si nemali zit svoj zivot cez dospele deti, diktovat im, co je na svete najlepsie, ze matky nemaju byt otrokmi deti, ale maju pravo aj na svoj nazor, zivot a ked sa chcu odreagovat, mozu si poriadne vypit a vyhodit z kopytka :) ()

blondboss

Jednoznačné žmýkanie úspechu jednotky bez nejakého výraznejšie nápadu navyše a nejakého rozvinutia príbehu. Zakomponovanie matiek hlavných protagonistiek do príbehu je síce fajn, ale akosi mi to prišlo také zmätočné a bez väčšieho využitia. Mila Kunis opäť potešila a Kathryn Hahn opäť dávala vo veľkom. Každopádne upozorňujem, že sa ozaj jedná o veľmi plytký humor, ktorý nesadne každému. Za mňa priemer. 50 % ()

blazma

Pokračování komedii je mnohdy strašně nebezpečná věc. protože se vervomocí snažíte být ještě vtipnější než posledně. Tady mi ale přijde, že přesně toho se chtěli vyhnout a netlačit na pilu až moc.. a držet ten vtip na podobné úrovni jako v prvním díle. Přidali tam další herecké postavy v podobě matek každé z hlavních hrdinek, což značně udělalo ve filmu trošku zmatek, kdy člověk vlastně netuší na koho se má zaměřit, když ale tuto část přehlédnete, je to velmi povedené pokračovaní. ()

AndrewNewman

Zbytočné pokračovanie, ale na to sme si už pri Hollywoodskych filmoch zvykli. Toto nezachránila ani Mila Kunis, ktorá je zrejme jediným plusom tohto filmu. ()

monalisa69

Neviem ako sa to tvorcom tohoto filmu podarilo, že sa im podarilo ma rozosmiat, V podstate od začiatku filmu až do konca až na malé prípady som sa musela neustále smiať, doslova až plakať od smiechu. To sa mi nepodarilo ešte pri žiadnej vianočnej komédii. Za mna 4**** ()

Monos

Pozrieť sa to dalo, ale tu platí pravidlo: raz a dosť. Rovnaké vtipy a rovnaké scény ako v prvej časti, ale už to nefungovalo (aspoň na mňa). Niektoré scény boli tak trápne až to bolo žalostné. ()

Masarka14

Jak už to tak bývá, tento díl se povedl hůře než ten první a to ani ten první nebyl nijak nadprůměrný. Není to moc vtipné, párkrát jsem se usmál, ale že bych se upřímně smál na celé kolo, to rozhodně ne. Film je samozřejmě určený pro dámské publikum, ale v tom není problém. Bylo by potřeba ho zkrátit, protože ta čtvrthodina, která tam je navíc, prostě nudí. ()

Saxos

"Pane Bože, kurva!" a to 7krát. To určitě. Přehnaný, trapný, plný zoufalých vtípků, dvojsmyslů, narážek. Hlavní přínos: někdo prostě nesmí chlastat, očividně mu to nedělá dobře; můžeme jen doufat, že se nedočkáme do třetice všeho dobrého. ()

Dr_Berry

"Já jsem Isis. Jako ta teroristická organizace." U téhle hlášky Susan Sarandon jsem se málem pos*al smíchy. Jinak celkově film stojí pouze na tom, že přijedou babičky a na vtipných situací o přežívání dvou generací matek o Vánocích. U pár fórů jsem se celkem zasmál, ale první díl byl mnohem víc originálnější. Zbytečný sequel. ()

zuzzz.man

Tak tohle uz zdaleka nemelo takovy grady jajo jednicka.. toto byla klasicka rodinna komedie, kdy matky rozhodne nebyly tak na tahu jako v jednicce. Snad s vyjimkou Susan Sarandon, ta je skvela snad uplne vsude! ()

tomino28

Pokud se někdo diví, že se v televizi každé Vánoce opakují stále dokola pořád ty samé osvědčené klasiky, tak částečně za to může i hollywoodská tvorba posledních let s vánoční tématikou. Na celém scénáři nebylo vtipného zhola nic, opak se dá tvrdit pouze za předpokladu, že si vyloženě užíváte konverzace o pohlavních orgánech a podobně. No a pokud to není váš případ a tajně v koutku duše toužíte po špetce inteligentního humoru, tak se Matkám na tahu o Vánocích vyhněte velkým obloukem, já to alespoň vřele doporučuji! ()

veverysiak

Násilná dvojka vynútená asi slušným ziskom z predchodkyne, mám taký dojem, že som sa ani raz schuti nezasmial, a to som odpozeral dáke tie prcičky a hangovery, kde toho bolo síce tiež len tak po členky, ale predsa, ženské komédie nemajú šmrnc, asi preto, lebo ženy sa chcú veľmi podobať na chlapov, a to nemôže dopadnúť inak ako trápne, takže 25%. ()