The Neighbor

Aaron Harvey

John W. Rutland

James Curd
  • Jadro

Film, ktorý sledujete o tretej ráno keď nemôžete zaspať a myslíte si, že Vás unudí - tak naopak, ešte sa viacej naštvete aká to je zbytočnosť. Áno doslova pervert, ktorého by malo byť na konci všetkým ľúto si potajomky "masturbuje" nad ako tak schopnou hrdinkou, ktorej si ani meno už nepamätám... Jedna hviezdička za dokonalú monotvárnosť. 20%(5.2.2018)

Když jdou na mužského léta. Žádný pořádný thriller a horor se nekonal, ačkoliv se sluší zmínit, že v pár momentech je za zdí nově přistěhovalých sousedů slyšet "mysteriozní" povyk a hřmot pramenící z nějakého konfliktu. A na závěrečných pět minut se film konečně překlopí do požadovaného žánru thrilleru. Většina děje je ale stižena nedomrlou mužskou krizí středního věku a frekventovanými postřehy z pracovny, ze které má dobrácký ne-maniak výhled na ženu svých snů, která většinou zahradničí nebo se ráchá v bazénu. Doma sice taky jednu má, ta ale spíše učí své žáčky, než by vyučovala sexuální domácí výchovu. "Voajeři" si na své příliš nepřijdou, film je poměrně cudný, natočený neatraktivní tv formou. William Fichtner si patrně posteskl, že se mu nedostává hlavních rolí s psychologickým zabarvením, i nelenil a vyprodukoval si vlastní takový počin. Ke vší smůle to ani moc nefunguje v oné psychologické rovině. Trojlístek William Fichtner/Jessica McNamee/Michael Rosenbaum by jistě zvládl rozehrát daleko intenzivnější drama. Slabý scénář jim ale nedovolil spustit něco pozoruhodného. Vznikl šedivý průměr, co v pohodě zaplní svými televizními atributy požadavky večerního vysílání zapadlé tv stanice. 5/10(15.8.2018)

Jako drama OK, ale s thrillerem to má společného minimum. Chlápkovi ve středním věku žijící poklidný až stereotypní manželský život s prací z domova padne do oka nově nastěhovaná mladá, vdaná sousedka na kterou tak začne obracet svou pozornost, ale žádná velká akce se nekoná a závěr je takový předem předvídatelný.(17.2.2018)

moc se tam neděje a William Fichtner hodinu a půl zadržuje slzy. Beru to jako pohodovou exkurzi do životů obyčejnejch lidí na takovym tom běžnym americkym předměstí. Exkurzi s neočekávanym, byť vítanym, zvratem, kterej ale přijde až deset minut před závěrečnějma titulkama. Akorát tou dobou už nejspíš spíte...(27.1.2018)

• Morholt

Ženatý chlapík v letech se baví šmírováním nových sousedů a při té příležitosti se zakouká do sousedky. A to je vlastně tak nějak všechno. O nějakém thrilleru tady nemůže být řeč, protože veškeré okukování se děje v mezích slušnosti, dá-li se to tak říct, a na nějaké naschvály neměl čumil koule. Víc než cokoliv jiného je to spíš o krizi středního či pokročilého věku a ani jako takové to moc nefunguje. Nepřekvapil ani závěrečný zvrat, protože něco podobného bylo avizováno dlouho dopředu. Fichtner, jakkoliv mě normálně baví, tady vlastně nemá moc co hrát a uťáplost jeho postavy začne lézt brzo na nervy a ani ostatní herci mě nijak neoslovili, ačkoliv Jessica McNamee alespoň dobře vypadá. Celkově spíše ztráta času. 25%(4.2.2018)