Segajisaek pantaji - saengdongseong yeonae

• Jižní Korea 세가지색 판타지 - 생동성 연애 (více)

Roby

Je fajn vidět, že někde ve světě v dalekém zemi na východě žije muž, jenž překoná schopnostmi i skvělého Clarka Kenta. Příběh korejského ubožáka mutujícího v dokonalého člověka ve mě po celé sledování vyvolávalo lehký úsměv což bylo fajn. Nejvíce jsem si užil scény, kde to své bývalce nechával hlavní hrdina pořádně sežrat. ()

sarulefilm

Nechtěla jsem věřit recenzím o tom, že to není nic moc, a to byla chyba. Nedalo mi to nic nového, postavy mě nijak neokouzlily a ani ten příběh za moc nestál.  Ale je pravda, že je to kraťoučký a já to zvládla zhlédnout za jeden večer. I přesto jsou tam ale některé scény šíleně dlouhý a zbytečný. Celkem bych ocenila, kdyby nám třeba na začátku první epizody ukázali, jak spolu chodili a rozešla se s ním až potom, protože když to začíná jejich rozchodem, tak jim můžeme jen těžko fandit. A i tak mezi sebou neměli příliš chemie, většinou k sobě byli jen zlý. Vlastně tam nejde o žádné budování vztahu po rozchodu a chtějí se k sobě vrátit bez toho, aniž by se cokoliv změnilo (jako ano, on se změnil, ale v jejich vztahu si nic nevyříkali). Ale je to taková jednohubka, nic extra, ani strašnýho, hodí se to, když chcete zabít čas. ()