Reklama

Reklama

Major Grom

Trailer

Obsahy(1)

Igor Grom - zkušený vyšetřovatel z Petrohradu proslavený svým poutavým charakterem a nekompromisním zacházením s jakýmkoliv zločincem. Neuvěřitelná síla, analytická mysl a poctivost - to vše je jen hrstka informací o muži, který si říká Major Grom. Pracuje neúnavně, vždy odvede práci až do konce a nikdy neignoruje potíže, které mu stojí v cestě. (martinu)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Kdybych neviděl nedávno celovečerní film o Majoru Gromovi, nevěděl bych o existenci tohoto krátkometrážního akčního komiksu. A kdyby ano, určitě bych se mu vyhnul. Takto je to příjemná jednohubka, která skoro až paroduje komiksy a je to nákladně natočený jakoby výsek z akčního filmu, zaměřený na přepadení banky. A předpokládám, že to bylo úspěšné a vedlo to k natočení celovečeráku. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Koukám, že místní hodnocení je spíš jedna velká rusofobie v praxi. Jako ukázka toho, co v RU umí (a není to budovatelský spektákl) je to jako ochutnávka více než slušné. Pokud by něco podobného vzniklo v ČR, byl by to vrchol trapnosti   teď stejně jako kdykoli v minulosti. Jediná škoda, že se nepovedlo sladit děj (a casting) na 100% s následným filmem. Je vidět, že ani scénárista/režisér tomu asi nevěřil, když mu nestálo za to tyto detaily udržet. Mohla to být opravdu trefená třešničk na dortu. ()

Reklama

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Len dúfam, že to bola banda amatérov, nadšených amatérov, čo to spískala. Ak áno, tak jeden z najlepších krátkometrážnych amatérskych filmov, čo som videl. Jasné, je to vykrádačka, od Bonda, cez Kuriera a iných, ale to jebal pes. Skvelé prevedenie, skvelá kamera a hlavne nebol priestor na nudu. Perfektné. 4 z 5 ()

cernakus 

všechny recenze uživatele

Dostal jsem se k tomuhle přes celovečerák natočený o 4 roky později a musím říci, že plně chápu, proč do toho celovečeráku Buziflix prachy dal. Tohle byla parádní jízda. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (9)

  • Původně měl mít film místo 29 minut pouze 7. [Zdroj: KinoPoisk.ru] (martinu)
  • Jedná se o vůbec první adaptaci komiksu o Igoru Gromovi. (martinu)
  • Socha Poseidona v opuštěné budově nestojí, byla zkonstruována pro film. [Zdroj: KinoPoisk.ru] (martinu)

Reklama

Reklama