Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Igor Grom - zkušený vyšetřovatel z Petrohradu proslavený svým poutavým charakterem a nekompromisním zacházením s jakýmkoliv zločincem. Neuvěřitelná síla, analytická mysl a poctivost - to vše je jen hrstka informací o muži, který si říká Major Grom. Pracuje neúnavně, vždy odvede práci až do konce a nikdy neignoruje potíže, které mu stojí v cestě. (martinu)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Kdybych neviděl nedávno celovečerní film o Majoru Gromovi, nevěděl bych o existenci tohoto krátkometrážního akčního komiksu. A kdyby ano, určitě bych se mu vyhnul. Takto je to příjemná jednohubka, která skoro až paroduje komiksy a je to nákladně natočený jakoby výsek z akčního filmu, zaměřený na přepadení banky. A předpokládám, že to bylo úspěšné a vedlo to k natočení celovečeráku. ()

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Len dúfam, že to bola banda amatérov, nadšených amatérov, čo to spískala. Ak áno, tak jeden z najlepších krátkometrážnych amatérskych filmov, čo som videl. Jasné, je to vykrádačka, od Bonda, cez Kuriera a iných, ale to jebal pes. Skvelé prevedenie, skvelá kamera a hlavne nebol priestor na nudu. Perfektné. 4 z 5 ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Koukám, že místní hodnocení je spíš jedna velká rusofobie v praxi. Jako ukázka toho, co v RU umí (a není to budovatelský spektákl) je to jako ochutnávka více než slušné. Pokud by něco podobného vzniklo v ČR, byl by to vrchol trapnosti   teď stejně jako kdykoli v minulosti. Jediná škoda, že se nepovedlo sladit děj (a casting) na 100% s následným filmem. Je vidět, že ani scénárista/režisér tomu asi nevěřil, když mu nestálo za to tyto detaily udržet. Mohla to být opravdu trefená třešničk na dortu. ()

cernakus 

všechny recenze uživatele

Dostal jsem se k tomuhle přes celovečerák natočený o 4 roky později a musím říci, že plně chápu, proč do toho celovečeráku Buziflix prachy dal. Tohle byla parádní jízda. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (9)

  • Při úvodní scéně se při natáčení utrhla kamera na laně a byla zničena pádem na zem. [Zdroj: KinoPoisk.ru] (martinu)
  • Jedná se o vůbec první adaptaci komiksu o Igoru Gromovi. (martinu)
  • Původně měl mít film místo 29 minut pouze 7. [Zdroj: KinoPoisk.ru] (martinu)

Reklama

Reklama