Když nestárnoucí duo Petr Vacek a Martin Dejdar detailně předvádí, co nám jde při obyčejném kýchnutí z úst, divák si vzpomene na staré dobré časy díky jejich souhře, která vychází z letité spolupráce ze Studia Ypsilon. Celý pořad tím působí důvěrněji, domáčtěji. Opisují model Zázraků přírody, tady si však divák může leccos ozkoušet. A to v teple obýváku na vlastním těle a bez rizika. Čtyři hosté mezitím vykládají vtipné historky, pokud se sejde sestava, je to moc fajn. Milá osvěta, milá moderátorská dvojice.(29.11.2017)

• DžejPý

Neubráním se srovnání s druhými Zázraky (přírody): dvojice Vacek+Dejdar dostala od dvojice Kramár+Kořen značně na pr.../pozadí, výběr hostů je taky jednoznačně ve prospěch přírodních a obsah... Taky. Nelze dát víc, snad jen lze ocenit, že to není taková sr...., jako zábavné pořady na ostatních českých kanálech. Zde je označení kanály hodně výstižné.(18.2.2017)

• cariada

Už před prvním dílem, jsem měl k tomu nedůvěru, je to prostě kopie Zázraků přírody sice od stejných tvůrců, ale tohle mě prostě nebavilo, všechno tohle mohli bez problémů dát do Zázraků, prostě jako bych koukal na novou verzi Zázraků, která ale není moc povedená. Prostě to moc nefunguje, hosté jsou stejný jako v Zázracích, a ještě to cpou každou sobotu, tím mě spíš odradí, ale uvidíme do budoucna co to přinese.(8.2.2017)

• ještěžiju

Třeba se mýlím, ale taky se můžu dotknout citlivého tématu .. že by divákům s pomýleným národním cítěním vadilo, že je úspěšný pořad moderován rodilým Slovákem, ať už mluví česky takřka bez problémů? Tak se jistí zainteresovaní lidé rozhodli pro zcela průzračný čin. Ponecháme formát pořadu, byť změníme název, stejně si necháme otevřená vrátka i pro jiná témata ... dotčení diváci národnostním cítěním budou spokojeni s čistě českou moderátorskou dvojcí ... semeleme znova ty samé hosty, lidi podle průzkumů stejně nejsou zvědaví na nové obličeje ...prostě tak nějak .. dokonce pozveme i Kramára a vyplázneme na něj jazyk. .. Nebo má Maroš tolik jiných příležitostí, že Zázraky pustil? ... Zatím mi vždy vyšlo, když jsem se přiklonil k té horší variantě .. toť můj život.(10.2.2017)

• otík

Totální mutace pořadu Zázraky přírody. Také hosté hádají z nabídnutých možností, pak také přijde důkaz a nějaký hokus pokus. Také samozřejmě dva moderátoři, mimochodem celkem příjemní, také vtipná a na prd cena pro vítěze. Takových pořadů může ČT chrlit po celý rok mraky. Nic víc než podprůměrná zábava na sobotní večer.(3.12.2017)