poster

Tajemství těla (TV pořad)

Komedie

Česko, 2017, 70 min

 • DžejPý
  *

  Neubráním se srovnání s druhými Zázraky (přírody): dvojice Vacek+Dejdar dostala od dvojice Kramár+Kořen značně na pr.../pozadí, výběr hostů je taky jednoznačně ve prospěch přírodních a obsah... Taky. Nelze dát víc, snad jen lze ocenit, že to není taková sr...., jako zábavné pořady na ostatních českých kanálech. Zde je označení kanály hodně výstižné.(18.2.2017)

 • cariada
  **

  Už před prvním dílem, jsem měl k tomu nedůvěru, je to prostě kopie Zázraků přírody sice od stejných tvůrců, ale tohle mě prostě nebavilo, všechno tohle mohli bez problémů dát do Zázraků, prostě jako bych koukal na novou verzi Zázraků, která ale není moc povedená. Prostě to moc nefunguje, hosté jsou stejný jako v Zázracích, a ještě to cpou každou sobotu, tím mě spíš odradí, ale uvidíme do budoucna co to přinese.(8.2.2017)

 • Master19
  **

  Petr Vacek, jak ho mám rád, je tak strašně nevtipný, že o zábavnosti není možné mluvit. Martin Dejdar mi přišel tak nějak bezprizorní a hosté Kopta, Klepl, Hejma a tragedie Morávková už to jen dorazili... Co se týká faktografické stránky, otázky jsou stejně zavádějící, jako v Zázracích přírody. Tam jsem byl ochoten přimhouřit oči. Tady ne...(6.2.2017)

 • otík
  **

  Totální mutace pořadu Zázraky přírody. Také hosté hádají z nabídnutých možností, pak také přijde důkaz a nějaký hokus pokus. Také samozřejmě dva moderátoři, mimochodem celkem příjemní, také vtipná a na prd cena pro vítěze. Takových pořadů může ČT chrlit po celý rok mraky. Nic víc než podprůměrná zábava na sobotní večer.(3.12.2017)

 • ještěžiju
  *

  Třeba se mýlím, ale taky se můžu dotknout citlivého tématu .. že by divákům s pomýleným národním cítěním vadilo, že je úspěšný pořad moderován rodilým Slovákem, ať už mluví česky takřka bez problémů? Tak se jistí zainteresovaní lidé rozhodli pro zcela průzračný čin. Ponecháme formát pořadu, byť změníme název, stejně si necháme otevřená vrátka i pro jiná témata ... dotčení diváci národnostním cítěním budou spokojeni s čistě českou moderátorskou dvojcí ... semeleme znova ty samé hosty, lidi podle průzkumů stejně nejsou zvědaví na nové obličeje ...prostě tak nějak .. dokonce pozveme i Kramára a vyplázneme na něj jazyk. .. Nebo má Maroš tolik jiných příležitostí, že Zázraky pustil? ... Zatím mi vždy vyšlo, když jsem se přiklonil k té horší variantě .. toť můj život.(10.2.2017)