Když nestárnoucí duo Petr Vacek a Martin Dejdar detailně předvádí, co nám jde při obyčejném kýchnutí z úst, divák si vzpomene na staré dobré časy díky jejich souhře, která vychází z letité spolupráce ze Studia Ypsilon. Celý pořad tím působí důvěrněji, domáčtěji. Opisují model Zázraků přírody, tady si však divák může leccos ozkoušet. A to v teple obýváku na vlastním těle a bez rizika. Čtyři hosté mezitím vykládají vtipné historky, pokud se sejde sestava, je to moc fajn. Milá osvěta, milá moderátorská dvojice.(29.11.2017)

• DžejPý

Neubráním se srovnání s druhými Zázraky (přírody): dvojice Vacek+Dejdar dostala od dvojice Kramár+Kořen značně na pr.../pozadí, výběr hostů je taky jednoznačně ve prospěch přírodních a obsah... Taky. Nelze dát víc, snad jen lze ocenit, že to není taková sr...., jako zábavné pořady na ostatních českých kanálech. Zde je označení kanály hodně výstižné.(18.2.2017)

• cariada

Už před prvním dílem, jsem měl k tomu nedůvěru, je to prostě kopie Zázraků přírody sice od stejných tvůrců, ale tohle mě prostě nebavilo, všechno tohle mohli bez problémů dát do Zázraků, prostě jako bych koukal na novou verzi Zázraků, která ale není moc povedená. Prostě to moc nefunguje, hosté jsou stejný jako v Zázracích, a ještě to cpou každou sobotu, tím mě spíš odradí, ale uvidíme do budoucna co to přinese.(8.2.2017)

• otík

Totální mutace pořadu Zázraky přírody. Také hosté hádají z nabídnutých možností, pak také přijde důkaz a nějaký hokus pokus. Také samozřejmě dva moderátoři, mimochodem celkem příjemní, také vtipná a na prd cena pro vítěze. Takových pořadů může ČT chrlit po celý rok mraky. Nic víc než podprůměrná zábava na sobotní večer.(3.12.2017)

• Master19

Petr Vacek, jak ho mám rád, je tak strašně nevtipný, že o zábavnosti není možné mluvit. Martin Dejdar mi přišel tak nějak bezprizorní a hosté Kopta, Klepl, Hejma a tragedie Morávková už to jen dorazili... Co se týká faktografické stránky, otázky jsou stejně zavádějící, jako v Zázracích přírody. Tam jsem byl ochoten přimhouřit oči. Tady ne...(6.2.2017)