poster

Tina and Bobby (TV seriál)

Romantický / Drama / Životopisný

Velká Británie, 2016, 3x60 min

Režie:

John McKay

Scénář:

Lauren Klee

Kamera:

Tim Palmer

Hudba:

Kevin Sargent
  • Pajky3
    ***

    Angličani se rozhodli do seriálové verze zpracovat také část své fotbalové historie. Příběh jednoho z nejlepších fotbalistů, který kdy běhal po anglických trávnících. A to je pro mě, jako fotbalového fanouška, dostatečný důvod ke sledování. A kdo jiný by měl udělat povedenou minisérii o fotbalové hvězdě než právě angličani. Neokoukané tváře přidávají na realističnosti a seriálu to i díky tomu šlape. Příběh má spád a spíš než na fotbalistu se soustředí na jeho ženu a na to, že její život není procházkou růžovým sadem. Na druhou stranu je třeba říct, že angličani už mě rozmazlili a viděl jsem od nich lepší minisérie a seriály. Ale jsem rád, že jsem se dočkal něčeho se sportovním nádechem, na co se dá koukat. I když jen na tři lednové večery...(3.2.2017)

  • Thomick
    *

    Bohužel je hodně znát, že to psala autorka britských telenovel na styl Ulice. Fotbalovýho fanouška to nemá šanci oslovit, natož potěšit. A že Michelle Keegan do šedesátek padne jako ulitá, to ani zdaleka nestačí.(29.1.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace