Španělsko z výšky

Španělsko, 2013, 3x51 min

Nevíte, kam na dovolenou? Užijte si téměř hodinový let nad těmi nejkrásnějšími pobřežními oblastmi slunného Španělska... (TV Prima)

Aleix

Nádherná a rozmanitá země. Scenérie pro našince naprosto mimořádná. Pohled na centrální pohoří Sierra nevada či Baskické kopce z výšky je neokoukatelný. Architektonické uspořádání a malebnost venkova je balzám na duši. Stará římská infrastruktura ,pobřeží středozemního moře a atlantiku ve mně vyvolávají neutuchající touhu si to celé procestovat a vidět na vlastní oči. ()

DrifterSoul

Neuvěřitelně krásný pohled na nádhernou krajinu i architekturu "of Spain" z ptačí perspektivy. Ta úžasná bohatost rozmanitých tvarů a barev člověka s duší cestovatele přímo nutí, sednout za volant a vyrazit ihned na cestu. Znovu se tam všude podívat - do míst, která nestihl. Protože člověk obsáhne v životě vždy jen tak málo..... A po shlédnutí třetího, posledního dílu této "letecko-cestovatelské" miniserie, ještě dodávám: jeden z nejkrásnějších a nejvíce fascinujících cestopisných dokumentů, jaký jsem dosud viděl. ()

GeusX

Krásně poutavé záběry z výšky. Ještě by se toho dalo ve Španělsku najít mnohem, mnohem více. Drobné nedostatky na kráse bych považoval chybějící popisky-názvy míst na mapě a opakující se záběry v jednotlivých dílech. (Viděl jsem všechny tři díly.) 90% ()

Marze

Dvakrát po roce opakování na TV Prima Zoom. Předešlé generace neměli možnost takovýchto panoramatických záběrů na velkoplošných televizních obrazovkách. ()

Arsenal83

Krásna krajina, z ktorej žiari slnko a história. Ale každá krajina má svoju krásu. Skvelé zábery sú niekedy rušené nevhodnou hudbou. ()