Missed You (S02E01) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2018, 59 min

  • Miseet
    ***

    První díl druhé série byl docela zdlouhavý a nudný, sledujeme příběh, který navazuje na předešlé události, ale nic nového se nedozvíme. Atmosféra zde taky žádná není.(11.10.2018)

  • topi
    ***

    Druhá série začíná přesně v místě, kde skončil poslední díl jedničky. Takže převozem Bredyho s rozmlácenou lebení do nemocnice. Vynechána je tudíž druhá Kingova kniha Právo nálezce a pokračuje se poslední částí trilogie Konec hlídky. Je to logické, protože Právo nálezce odbočil do jiného příběhu, kde Bill Hodges a jeho parta zasahují až někdy v půlce. Tudíž Konec hlídky přímo navazuje na události Pana Mercedese. No, první díl mě vcelku nudil, oproti knize Hodgesův kolega Pete umírá a pár věcí je také pozměněno. Doktora Babinaua a jeho ženu Coru jsem si představoval starší. Doufejme, že to byl jen pomaloučký rozjezd a v dalším díle se trochu šlápne na plyn a přidá vítr do plachet. Uvidíme...(27.8.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace