Trevor

Billa požiada štátny zástupca prokurátora Montez o pomoc pri vyšetrovaní vraždy spisovateľa a zároveň rieši dilemu, akou cestou sa bude vyvíjať proces s Lou, ktorej ako sa zdá sa Brady dostáva pod kožu aj po svojej smrti...na moje vlastné prekvapenie je práve druhá časť knižnej trilógie o Pánovi Mercedesovi Stratení nájdení spracovaná doteraz zo všetkých asi najlepšie. Dôvodom môjho hodnotenia je, že jednak si pozmenený dej tvorcovia zatiaľ vedia ustrážiť veľmi dobrým spôsobom a zaujímavá je aj zmena Petra, ktorý v knihe pomáha svojim rodičom ale v seriály je zobrazený ako bežný teenager, ktorého prvým krokom po získaní peňazí sú drahé tenisky, aby bol vo svojom okolí cool. Epizóda sa mi podarilo dostať do červených čísel a myslím si, že tam právom patrí. ()

Necrotongue

U druhé epizody jsem se už nemohl zasmát tak jako u předchozího dílu, protože Morris (původně Debil 1, teď už jen Debil) nepředvedl nic velkého ze svého rozsáhlého repertoáru blbých rozhodnutí, ale i tak jsem se bavil víc než u většiny epizod předchozí řady. ()