Trevor

Začína sa proces s Lou Linklatterovou vo veci obvinenia z vraždy Bradyho Hartsfielda a porota si vypočuje úvodnú reč obžaloby aj obhajoby. V súdnej sieni sedí aj otec Petera Saubersa a tak jeho neprítomnosť využije Morris k tomu aby sa vlámal do domu a pokúsil sa nájsť veci Rothsfielda, o ktorých si je istý že ich vzal Peter. Jeromova stopa sa pozdáva Billovi a Lou chce použiť ako svedka vo svojom procese Holly...škoda záverečného výstupu Lou pri rozhovore so svojim obhajcom, to že sa jej Brady dostal do hlavy aj po svojej smrti je síce dobrý nápad, ale mohol byť zrealizovaný o čosi lepšie. Rovnako tak škoda úvodnej scény s Lou v plameňoch, tvorcovia príliš skoro naznačili osud ako by mal dopadnúť Morris. Na druhej strane čitatelia Kinga to aj tak už vedia a ostatný tej scéne zrejme nedokázali pripísať väčší význam a považovali ju iba za zlý sen Billa Hodgesa. ()

Necrotongue

Čtvrtá epizoda se mi zdála být spíše poklidnější, ale ne nudná. Děj na mě nepůsobil jako zbytečná vata, probíraly se podstatné záležitosti a díky fakt zvláštní dvojici na "možná trochu rande" se dostala do oběhu i nějaká ta porce jemného humoru. ()