Necrotongue

No, a pak to má člověk "objektivně" ohodnotit a okomentovat. Proti atmosférické první sezóně je třetí řada výrazně slabší, ale přestože mám k páté epizodě spoustu připomínek, proti stavu druhé série je to výrazný pokrok. Takže zůstanu raději subjektivní a protlačím tam čtyři kousky. 4*- ()

Trevor

Pokračuje proces s Lou a obžalobu prekvapí, keď ako svedka predvolá Billa Hodgesa, ktorý napriek snahe Lou svojou výpoveďou príliš nepomôže. Polícia zaklope na dvere Sauberovcov a pýta sa ich na Petra a predostrie im fakty o zmiznutých peniazoch. Podozrenie Petreovho otca je čoraz silnejšie a pohádajú sa. Alba s Morrisom Bellamym sledujú dom Sauberovcov a Morris sa na súde pozdraví s Billom Hodgesom a poďakuje jemu aj Holly za prácu, ktorú pri zadržaní Bradyho odviedli...Zatiaľ v tretej sérií najväčšie dejové trhliny, Alba sa dovalí navštíviť pani Sauberovú na vozidle v ktorom parkuje takmer na ich prístupovej ceste už 3 dni a nikto z ich rodiny si auto nevšimne a Billa s Holly ani len nenapadne že chlapík s rozbitou tvárou ktorý ich osloví v súdnej sieni by mohol byť práve ten, ktorý ušiel z nemocnice po autonehode. Stále to je dobré, ale opäť vidieť mierne trhliny v deji, avšak v porovnaní s trojicou scénaristov z druhej série je to stále viac ako dobré. ()