Mind Field (TV seriál)

Dokumentární

USA, 2017

Michael Stevens

Michael Stevens

Poměrně zajímavý internetový pořad zaměřený na psychologii. Vysílá se na Youtube Red, takže je placený. Moderuje ho Michael Stevens, který je známý hlavně díky vědeckému pořadu Vsauce. Viděl jsem díl ohledně izolace, kdy se Michael nechal zavřít na tři dny do izolované místnosti. Určitě je to zajímavý zážitek, ale já bych to teda zažít nechtěl. :D(6.2.2017)

Velmi vydařený webový seriál. Povedené experimenty, zajímavé informace a super host. Co víc si přát. Škoda jen, že je to na Youtube Red (stojí prachy). Asi první seriál, díky kterému bych o Youtube Red uvažoval. Více na: vecnykritik.cz(20.1.2017)

Vsauce tak, jak ho známe, jen s vyšším budgetem a zajímavým střešním studiem. Jedná se o 200 minutový, do 8 epizod rozdělený nářez Michaela Stevense zaobírající se různými jevy z psychologie.(3.4.2017)

Vsauce je prostě borec, inteligentní člověk s neuvěřitelným přehledem, který umí své vědomosti s kupou zajímavostí předat pochopitelnou a zábavnou formou. Zkrátka král populární vědy. Jeho youtube videa občas sklízí kritiku za neustálé odbíhání stranou a kumulaci příliš velkého množství témat a myšlenek najednou, ale já to vždycky považoval za plus. Fascinovalo mě to. Mind Field je jiný, již velice organizovaný - jeden díl, jeden psychologický experiment se vším, co k tomu patří. Je to samozřejmě stále moc fajn, ale je vidět, že Mind Field je výhradně pro mainstream, není tak náročný, aby prezentované myšlenky pochopil (téměř) každý. Kvůli tomu ale není z mého pohledu ani tak fascinující... Stále však super. 8/10(9.12.2017)

Super nápadmi nikdy nič nepokazíte. A keď to je urobené dobrým, originálnym a štýlovým spracovaním, tak to nie je o čom.(18.1.2018)