Kazišuci

• Kanada

Blockers

Komedie

USA, 2018, 102 min

Kdyby měla Lady Bird tři hubatější ségry, vypadalo by to asi nějak takhle. Tyhle slečny jsou možná o trochu méně oduševnělé, jinak ale dření podobná témata jako Gerwig, akorát sítem hrubozrné komedie. Poselství o tom, že i holky můžou nezávazně šukat, tedy řeknou naplno, aby to došlo úplně každýmu, ale nemůžete jim to mít za zlý. Hlavně je teda i ve slabších místech drží rodiče, u jejichž eskapád jsem se možná smál víc, než by se na press projekci slušelo. Možná jen ubrat na těch popkulurních hintech, i když k urputnosti "cool rodičů" to vlastně sedělo. How do you do, fellow kids! 70%(23.4.2018)

Americká komedie Kazišuci je poměrně typická přehlídka sprosťáren a nechutnosti, která ale překvapivě mezi strkání beer bongu do zadku Johna Ceny a zvracení po limuzíně stihne vložit také poselství o rovnoprávnosti, dospívání a sexualitě.(23.4.2018)

Milá a svižná komedie, která v současné době vystupuje lehce nad průměr. V čem se skýtá hlavní plus? Převážné ve vyšší věkové přístupnosti, kterou vzhledem k tématu, studio zvolilo dobře. Vtipy jsou ostré...někdy až příliš, ale i tak jsem se párkrát od srdce zasmál. 65%(4.4.2018)

Do kina som moc s veľkými očakávaniami nešiel a skôr som sa obával, že to bude sklamanie, no nakoniec z toho bola ľahko nadpriemerná komédia, síce s pomerne tradičnou tématikou, no zato plná hlášok a vtipných scén. Prvá polovica ale bola podľa mňa o niečo lepšia ako druhá a tiež mi postupom času začínalo liezť na nervy správanie Lisy. Účel komédie to ale splnilo a vtipov bolo naozaj poriadne veľa - 70%.(24.4.2018)