Kazišuci

• Kanada

Blockers

Komedie

USA, 2018, 102 min

Zdejší hodnocení bych vůbec nebral na zřetel. Asi se v něm našla banda lidí, kteří neměli náladu na komedii v době, kdy si pustili komedie. Kazišuci jsou totiž super. Jasně, jsou nekorektní už svojí podstatou. Kdo z čerstvě zletilých by chtěl mít rodiče, kteří je na maturiťáku budou šmírovat a snažit se o to, aby nedošlo k pohlavnímu styku. A když už se to dozví, tak který dítě by se s nimi bavilo. Jasně, uznávám, že tohle je na hlavu...ale všechno to kolem? To je jedna velká prdel. A doufám, že John Cena dostane víc takových rolí. Viděl jsem v něm totiž komediálně akční postavu současnosti, která mi tu po Arnoldovi sakra chybí.(14.7.2018)

Od počátku nikdo nedoufal v úspěch téhle komedie, ale první pozitivní reakce vzbudili dojem a je to vlastně hodně příjemná teen podívaná, kde místo kluků, si to chcou rozdat na poprvé holky a z toho jejich rodiče mít radost rozhodně nebudou. Největším kladem fimu je John Cena, který se velmi pomalu, ale přímě šplhá za slávou a nedivil bych se kdyby za pár let byl konkurencí The Rocka. Najde se zde celkem hodně vtipných situací ( Ass Beer) a to především v druhé půlce, ta první malinko pokulhává. Ale 4 hvězdy dám s radostí. 75%(28.6.2018)

Kdyby měla Lady Bird tři hubatější ségry, vypadalo by to asi nějak takhle. Tyhle slečny jsou možná o trochu méně oduševnělé, jinak ale dření podobná témata jako Gerwig, akorát sítem hrubozrné komedie. Poselství o tom, že i holky můžou nezávazně šukat, tedy řeknou naplno, aby to došlo úplně každýmu, ale nemůžete jim to mít za zlý. Hlavně je teda i ve slabších místech drží rodiče, u jejichž eskapád jsem se možná smál víc, než by se na press projekci slušelo. Možná jen ubrat na těch popkulurních hintech, i když k urputnosti "cool rodičů" to vlastně sedělo. How do you do, fellow kids! 70%(23.4.2018)

• castor

Troufám si tvrdit, že od označení komedie se očekává humorný nadhled a úsměvné momenty korunované košatým závěrem. Nějaké to pozitivní poselství a všeobjímající závěr tady sice máme, ale zbytek zoufale chybí. Pokud tedy divák neočekává infantilní vtípky á la bývalý wrestler Cena si nechává lít alkohol do řiti. Trio rodičů se totiž náhodně dozví, že trio jejich dcerek chystá o maturitním večeru odstřelit své panenské blány. A podle opatrovnických rodičů na to mají ještě dost času. Někde jsem četl, že výsledek působí opravdově. Cože? Tvůrci se chtějí zavděčit snad úplně všem, takže nechybí „konflikt“ mezi dvěma generacemi, komunikační bariéra, matka samoživitelka, ujasnění sexuální orientace, rasově smíšené manželství nebo i to, že ty tři holky vlastně nejsou žádné krasavice. Osobně jsem prostě nějaké zajímavé a hlavně uvěřitelné hrdiny nenašel. Postavy jsou ploché, dialogy mizerné, jednání rodičů prostě nefunguje (ač jsme v žánru, v jakém jsme), tlačí se zbytečně moc na pilu a aranžmá přisprostlého balení ještě jaro nedělá. Pár gagů se podařilo (Leslie Mann v pokoji mladých milenců), John Cena je místy slušným přídavkem, naopak Ike Barinholtz mě solidně vytáčel. Hromadné zvracení nechybí. Super.(12.7.2018)

U scény pití piva jsem prskal smíchy. Rozhodně ji považuju za jednu z nejsměšnějších v historii. Potom je ještě dobrá jedna sexuální hra v jistém domě, kde rodiče zůstanou sami a synátor se jde bavit na maturiťák. Kromě tohoto obsahují Kazišuci jen plno moralisticky předvídatelných trapáren. Díky nezdařenému dětskému castingu se druhé Prcičky ani náhodou nekonají ale na druhou stranu John Cena by se rozhodně v komediích dokázal živit poměrně s přehledem. Škoda, tohle potenciál mělo rozhodně větší než byl výsledek. 50%(17.7.2018)

Lehce nadprůměrná komedie, která bohužel nevybízí (alespoň u nás v Evropě) k záplavám smíchu a nabízí tradiční mišmaš přepálených gagů, které jsou celkově spíše fajn než trapné a v době ústupu klasických “áčkových” vyloženě nečernošských komedií jsem za tenhle kousek vlastně celkem rád. Dvojka samozřejmě bude a doufám, že to rodičové konečně rozjedou naplno. John Cena se s herectvím celkem sžil a klidně bych se i nebál tvrdit, že za pár let utáhne pár svých projektů jen přes své jméno (Duke Nukem mrk mrk 😉)..6/10(12.7.2018)

Účel to splnilo, já se pobavila dost.(13.7.2018)

• Handle

Musím říct, že kritici v USA si asi museli něco šlehnout, jestli tenhle snímek hodnotili nadprůměrně... :) Já jsem čekal fajn přehnanou krávovinu, která bude tak trapná až bude vtipná a nakonec to nebylo ani to. Vlastně bylo všechno vtipné už v traileru, scénář bez nápadu, dialogy zdlouhavé. No ale hlavně ten humor prostě nějak moc nefungoval. Zbytečnost jak blázen... :)(6.5.2018)

Je to super sranda. John Cena rules. V zásade je to typická americká žánrovka ale sympatické postavy hlavných predstaviteľov, snaha nebyť zbytočne fekálny a celkom milý hodnotový happy end z toho robia príjemnú chuťovku. V zásade všetko čo od toho môžete očakávať. A mladé baby celkom talentované. Ale podstatná vec. John Cena rules.(15.7.2018)

Jsem rád za každou, alespoň trochu vtipnou komedii. A tahle alespoň trochu vtipná je.(17.7.2018)

Lehce nadprůměrná klasická americká slátanina, která má originální námět, pár více vtipných momentů a celkem ucházející konec. Představoval bych si trošku jiné herecké obsazení, ale trefilo se mi to do nálady. ... CC Flora(8.5.2018)

Nakoniec to vôbec nebolo tak zlé. Nevedel som, čo si mám o "Blockers" myslieť. Znelo to ako totálna kravina, no keď si to dáme bokom a reálne si to človek pozrie, nielen to má niekoľko dobrých fórov (ale aj niekoľko fakt špatných), ale reálne to má aj srdce na správnom mieste a nikto zúčastnený nechce vlastne urobiť niečo zlé. V tomto smere to funguje. Naša rodičovská trojica je podľa mňa super a veľmi dobre vyvažujú jednotlivé komické momentky. Najlepšie podľa mňa asi fungoval John Cena. Bol podľa mňa fakt vynikajúci. Leslie Mann mala tiež pár dobrých momentiek a rozhodne som jej veril, že je traumatizovaná faktom, že dcéra odchádza na vysokú a ostane sama. Ak človek chce od toho pár dobrých fórov a hlášok, ktoré ho pobavia, myslím si, že toto je dobrá voľba. Nečakajte od toho ale nič viac. Ako komédia to funguje a aj keď niektoré fóry sú skutočne zabité, tak iné vedia dobre pobaviť. Myslím si, že to stojí za pozornosť. Hodnotenie: B-(19.6.2018)

Příjemné komediální překvapení, které má velice slušně napsané dospělé charaktery. Rodičům jsem fandil, jako malý kluk se těšil, kde co zase podělají a proti komu se postaví. Ano, ty zvracející a prdící scény mi šly na nervy, sexuálních narážek je též až moc. Ale bavil jsem se, smál se a to je to hlavní. Jedna z těch lepších komedií typu Prci prci prcičky. 75%(14.5.2018)

Ako oddychovka, od ktorej človek nič nečaká, celkom fajn. Bolo to síce o kus lepšie ako väčšina súčasnej teenage komediálnej produkcie made in USA, ale tak či tak žiadne terno. Škoda, že tu nebolo viac takého kvalitnejšieho humoru s dôvtipom, sarkazmom a dvojzmyslami, a miesto toho sme tu mali okrem spomínaného aj prehliadku lacných "vtipov" (a ako bonus idiotskú grc-scénku v aute). Čo sa týka hereckého obsadenia rodičovského osadenia, tak trojica Leslie Mann, John Cena a Ike Barinholtz celkom bavili a potiahli ten film aspoň ako tak k priemeru. Ale tak, dalo sa :) Pre menej náročného diváka to môže byť dokonca aj silný nadpriemer.(18.7.2018)

Kazišuci jsou příjemné překvapení. Komedie, která se prezentovala blbými trailery, původně vypadala jako totální průšvih. Nakonec však o žádný velký průšvih nejde. Režíruje debutantka Kay Cannon která má ale za sebou spoustu let produkce a podílela se přinejmenším na oukey trilogii Ladíme! Možná je fajn, že film režíruje právě žena, protože žádný muž by toto téma asi takto prodat nedokázal. Ano, jedna se pořád trošku o fekální komedii, jejíž celá jedna scéna pojednává o tom, že se Johnu Cenovi lije pivo do řiti a má to být vtipné! Takových scén, které jdou na sílu je tu moc. Právě ale Cannon zvládne střídat tyto scény s trošku dramatičtějšími scénami s postavami které fungují jako postavy. A to kvůli tomu, že se jedná o zkušené rodiče, kteří prostě chtějí ochránit své dcery za každou cenu! A díky těmto momentům tak film utíká, i když se žádný gag nekoná. Hlavní trojce je fajn. Leslie Mann je na podobné tipy filmů zvyklá a chválit jí proto nemá smysl. Ike Barinholtz je ale hrozně fajn a John Cena svými grimasami perfektně pobaví. Je to celkem oukey ale scény kdy na sebe hrdinové blijou v limuzíně nebo s detailními záběry na mužské partie to trošku sráží dolů, protože co je moc, to je moc. Jinak ale pořád fajn. Viděno v kině: 2x(2.5.2018)

Je to hrozná blbost a kvalitativně obecně by to bylo spíše na dvě hvězdy. Nicméně film se tak i prezentuje a tedy nelze od něj čekat, že to bude jeden z těch oduševnělých filmů. Chytrý humor ve filmu prakticky neexistuje - spoléhá se na jednoduchý konverzační humor. Na druhou stranu musím uznat, že v Blockers není až tak moc fyzického humoru, který často filmy shodí do propadliště dějin. Herecké výkony jsou spíše průměrné, za zmínku stojí pouze John Cena, kterému opravdu fandím, aby se z něj stal druhý Rock. Blockers tedy mohu doporučit jako oddychovku všem, kteří chtějí něco na vypnutí a odpočinek a kterým nevadí jednoduchý námět, dialogy, příběh i humor.(6.7.2018)

Americká komedie Kazišuci je poměrně typická přehlídka sprosťáren a nechutnosti, která ale překvapivě mezi strkání beer bongu do zadku Johna Ceny a zvracení po limuzíně stihne vložit také poselství o rovnoprávnosti, dospívání a sexualitě.(23.4.2018)

komedie,která by ráda šla nestandardní cestou (minimálně v převracení strereotypů),ale daří se jí to tak nějak napůl.Na škodu je že i tady se tvůrci uchylují k berličkám typu zvracení,bez kterých se evidentně hollywood neobejde.Nebýt toho,mohl by to být nadprůměr,protože dobrých fórků je tu celkem dost...60%(11.7.2018)

Produkcia Pan sveta Seth R. To je jasne ze to bude dobre. Trosku ten koniec ,,oversweet,, ale aj tak ostava 5*(17.5.2018)

Tri, ale spis mozna kvuli tematu. Zaroven silne tri za otoceni skatulek, prekvapivy vyvoj postav (to je tak, kdyz od filmu moc necekate mozna). Kdyby to vynechalo fekalni momenty, byl by vysledek o dost dospelejsi, protoze to vlastne funguje o dost lip i bez humoru na prvni a uprimne jsem se parkrat zasmal. EDIT: ted jsem si to po sobe precetl a ty ctyri jsou v pohode...sice s odrenyma usima, ale hlavne za presah(?)(21.6.2018)

<< předchozí 1 2 3