poster

Kazišuci

 • USA

  Blockers

 • USA

  Cherries

  (pracovní název)
 • USA

  The Pact

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Blokoti

 • Nový Zéland

  Blockers

 • Austrálie

  Blockers

 • Kanada

  Blockers

Komedie

USA, 2018, 102 min

Komentáře uživatelů k filmu (174)

 • M.i.k.e
  ***

  komedie,která by ráda šla nestandardní cestou (minimálně v převracení strereotypů),ale daří se jí to tak nějak napůl.Na škodu je že i tady se tvůrci uchylují k berličkám typu zvracení,bez kterých se evidentně hollywood neobejde.Nebýt toho,mohl by to být nadprůměr,protože dobrých fórků je tu celkem dost...60%(11.7.2018)

 • Malarkey
  ****

  Zdejší hodnocení bych vůbec nebral na zřetel. Asi se v něm našla banda lidí, kteří neměli náladu na komedii v době, kdy si pustili komedie. Kazišuci jsou totiž super. Jasně, jsou nekorektní už svojí podstatou. Kdo z čerstvě zletilých by chtěl mít rodiče, kteří je na maturiťáku budou šmírovat a snažit se o to, aby nedošlo k pohlavnímu styku. A když už se to dozví, tak který dítě by se s nimi bavilo. Jasně, uznávám, že tohle je na hlavu...ale všechno to kolem? To je jedna velká prdel. A doufám, že John Cena dostane víc takových rolí. Viděl jsem v něm totiž komediálně akční postavu současnosti, která mi tu po Arnoldovi sakra chybí.(14.7.2018)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $21miliónovTržby USA $60,147,900Tržby Celosvetovo $93,657,703Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Strašná bejkovina, klasická americká tupá sterilná sprostárňa. Strašne na silu sa tu tlačí na humornú stránku. Herecké obsadenie doslova nefungujúce, ukričané, uplakané ale žiadna chémia tu nie je. /10%/(14.8.2018)

 • MrHlad
  ***

  Trojice zoufalých rodičů právě zjistila, že jejich dcery chtějí na maturitním plese krom alkoholu a lehkých drog vyzkoušet i sex. A v tom jim musí za každou cenu zabránit. Na konci ale možná zjistí, že problém není v jejich dětech, ale v nich samotných… Kazišuci jsou povedená komedie, v níž se funkčně střídají humorné scény s těmi vážnějšími a dospělejšími. Humor naštěstí převládá a nebýt pár zbytečně přepálených scén, mohlo to být ještě lepší. I tak je to ale překvapivě hodně příjemná věc.(26.7.2018)

 • LIVINGDEAD
  **

  Ta lesbo líbačka na konci s tou oteklou Číňankou byl fakt hnus! Jít na to do kina, tak asi skočím z 1. patra!(17.8.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Můžeš se mnou nemluvit, jako bych dávala bomby do potratových klinik?" Odmítám být kazišukem, i když si občas neodpustím posvítit do houpajícího se zaparkovaného auta se zafuněnými skly. Tady však jde o děti a já jim nikdy nechci bránit v tom, aby si zasexovaly. Stejně by mě neposlouchaly, tak proč si z toho dělat nervy. Tady však máme trojici rodičů, která chce sexu zabránit a to je slušný námět k vytvoření pořádné zábavy. Jenže to by autor musel mít koule na to, aby to pořádně rozjel. Mně spíš připadalo, že má plné žíly fetu nebo možná plnou prdel piva a tomu odpovídá výsledek - samé moralizování, "vtipné" zvracení a trošku křečovitá jízda. Abych však jen nehaněl, tak citlivá hmota Mitchell mě nejednou dokázala rozesmát, způsob stavění auta na kola mě zaujal a hru naháčů na slepou bábu někdy hodlám zrealizovat. Samozřejmě s Ginou a klidně si může nechat říkat Cathy jako v tomto snímku.(26.12.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Od počátku nikdo nedoufal v úspěch téhle komedie, ale první pozitivní reakce vzbudili dojem a je to vlastně hodně příjemná teen podívaná, kde místo kluků, si to chcou rozdat na poprvé holky a z toho jejich rodiče mít radost rozhodně nebudou. Největším kladem fimu je John Cena, který se velmi pomalu, ale přímě šplhá za slávou a nedivil bych se kdyby za pár let byl konkurencí The Rocka. Najde se zde celkem hodně vtipných situací ( Ass Beer) a to především v druhé půlce, ta první malinko pokulhává. Ale 4 hvězdy dám s radostí. 75%(28.6.2018)

 • choze
  ***

  Po nevtipném rozjezdu se z toho přece jen vyvrbila celkem pohodová komedie a zprvu otravné postavy se polidštily. Nejvtipnější fóry byly ty nehrubozrnější.(19.12.2018)

 • Gilmour93
  ***

  Guardians of the Hymen. John Cena představuje dobrosrdečného, ale nepříliš chápavého Draxe, Leslie Mann je přecitlivělá Gamora se zdravější barvou v obličeji, Barinholtz, vypadající jako nejhnusnější syn pana a paní Wahlbergových, je ukecaný mýval Rocket a hlavním, prakticky nezastavitelným padouchem je lilek v kombinaci se stromy a vločkami.. Jako otec dvou dcer se plně dokážu vžít do pocitů rodičů cockblockerů a právě při jejich šílených akcích komediální složka vesměs funguje. Kecy puberťaček, explicitní mačkání koulí a tradiční morální prozření už tolik vzruchu nepřinesou..(18.10.2018)

 • johnn333
  ****

  Kdyby měla Lady Bird tři hubatější ségry, vypadalo by to asi nějak takhle. Tyhle slečny jsou možná o trochu méně oduševnělé, jinak ale dření podobná témata jako Gerwig, akorát sítem hrubozrné komedie. Poselství o tom, že i holky můžou nezávazně šukat, tedy řeknou naplno, aby to došlo úplně každýmu, ale nemůžete jim to mít za zlý. Hlavně je teda i ve slabších místech drží rodiče, u jejichž eskapád jsem se možná smál víc, než by se na press projekci slušelo. Možná jen ubrat na těch popkulurních hintech, i když k urputnosti "cool rodičů" to vlastně sedělo. How do you do, fellow kids! 70%(23.4.2018)

 • castor
  **

  Troufám si tvrdit, že od označení komedie se očekává humorný nadhled a úsměvné momenty korunované košatým závěrem. Nějaké to pozitivní poselství a všeobjímající závěr tady sice máme, ale zbytek zoufale chybí. Pokud tedy divák neočekává infantilní vtípky á la bývalý wrestler Cena si nechává lít alkohol do řiti. Trio rodičů se totiž náhodně dozví, že trio jejich dcerek chystá o maturitním večeru odstřelit své panenské blány. A podle opatrovnických rodičů na to mají ještě dost času. Někde jsem četl, že výsledek působí opravdově. Cože? Tvůrci se chtějí zavděčit snad úplně všem, takže nechybí „konflikt“ mezi dvěma generacemi, komunikační bariéra, matka samoživitelka, ujasnění sexuální orientace, rasově smíšené manželství nebo i to, že ty tři holky vlastně nejsou žádné krasavice. Osobně jsem prostě nějaké zajímavé a hlavně uvěřitelné hrdiny nenašel. Postavy jsou ploché, dialogy mizerné, jednání rodičů prostě nefunguje (ač jsme v žánru, v jakém jsme), tlačí se zbytečně moc na pilu a aranžmá přisprostlého balení ještě jaro nedělá. Pár gagů se podařilo (Leslie Mann v pokoji mladých milenců), John Cena je místy slušným přídavkem, naopak Ike Barinholtz mě solidně vytáčel. Hromadné zvracení nechybí. Super.(12.7.2018)

 • Spiker01
  ***

  Lehce nadprůměrná komedie, která bohužel nevybízí (alespoň u nás v Evropě) k záplavám smíchu a nabízí tradiční mišmaš přepálených gagů, které jsou celkově spíše fajn než trapné a v době ústupu klasických “áčkových” vyloženě nečernošských komedií jsem za tenhle kousek vlastně celkem rád. Dvojka samozřejmě bude a doufám, že to rodičové konečně rozjedou naplno. John Cena se s herectvím celkem sžil a klidně bych se i nebál tvrdit, že za pár let utáhne pár svých projektů jen přes své jméno (Duke Nukem mrk mrk 😉)..6/10(12.7.2018)

 • Xmilden
  ***

  U scény pití piva jsem prskal smíchy. Rozhodně ji považuju za jednu z nejsměšnějších v historii. Potom je ještě dobrá jedna sexuální hra v jistém domě, kde rodiče zůstanou sami a synátor se jde bavit na maturiťák. Kromě tohoto obsahují Kazišuci jen plno moralisticky předvídatelných trapáren. Díky nezdařenému dětskému castingu se druhé Prcičky ani náhodou nekonají ale na druhou stranu John Cena by se rozhodně v komediích dokázal živit poměrně s přehledem. Škoda, tohle potenciál mělo rozhodně větší než byl výsledek. 50%(17.7.2018)

 • Davies182
  **

  Americká teen-agerovská komedie bez chlupatejch koulí je už dneska koukám jak drahej akční blockbuster bez tuny digifestu. Smutnej příběh. Ale párkrát jsem se zasmál...(22.12.2018)

 • Shakers
  ***

  Zo začiatku ma to moc neoslovilo, ale čím ďalej som mal pocit, že sa do toho dostávam a začína ma to baviť. Konkrétne od tej časti kedy sa rodičia pustili na záchranu svojich neodpanených dievčatok. Samotný film a príbeh je celkom strelený, ale produkovali to aj strelený ľudia (Goldberg a Rogen - This Is the End, Schlossberg a Hurwitz - Zahulíme, uvidíme, Prcičky: Stretávka). Obsadenie ma tiež celkom bavilo a po čase som sa vlastne aj celkom bavil. Čiže kto ma rád tento strelený typ komédie niečo čo ho bude baviť tu určite nájde. 65% - 3*(30.8.2018)

 • LiVentura
  ***

  Klasická nablblá uvolňovačka.. :-)(16.8.2018)

 • juta
  ***

  Sebranka rodičů, kteří chtějí přerušit pomaturitní oslavy v podobě prvního koitálního opojení. :D Občas to byla sranda, ale když tohle u nás není, tak se do toho člověk nemůže pořádně vžít a hlavně když ještě nemá děti. Prostě je to určený pro užší skupinu lidí a ne každého to může zaujmout.(6.9.2018)

 • JohnnyD
  ****

  Prekvapivo skvelá zábava s famóznym Johnom Cenom (ale ani zvyšok castingu nezaostáva). Má to vulgárny humor, obstojne načrtnuté postavy a prekvapivo to v rámci absurdity hrubozrnej komédie celkom dobre hrá s motívmi dospievania, sexuality a rodičovstva.(10.9.2018)

 • SNCIS
  **

  "Radši 10 šulínů než 1 hořká tyčinka." Námět to mělo dobrej, nicméně scénář a celkové zpracování stojí za ho*no. 2 hvězdy za 2 vtipné situace. 1. John Cena pije chlast análním otvorem. 2. Ústřední trojice se dostane mezi nahý pár, který hraje slepou bábu. Leslie Mann: "Já jsem jí porodila... Ona žila ve mně... V mým těle." John Cena: "A Kayla ve mně... Jo, rostla v mejch kou*ích... A já jí pak pustil do Marcie... Je to pro nás stejné." Myslím si, že se to dalo zpracovat mnohem lépe. - 40%.(23.9.2018)

 • kingik
  ***

  Rodičovská hra na staré známé "vtipe vylez": A protože má film opravdu poskrovnu vtipů, které rázem do hodiny dojdou, musí divák zapojit fantazii a účastníky tlačit k tomu, aby ještě ze sebe něco vydaly. A bohužel nevydá ze sebe nic ani režisérka a už vůbec ne scenáristé, rovným dílem ve svém oboru málo zkušení. Vypadalo to, že po dvou dekádách, tedy od Prciček, se objevila komedie, která (re)startuje novou éru přisprostlých pubertálních komedií. Film je relativně zábavný, jde ale o to, jak se stavíte k občasně obnaženým genitáliím a k pivu protékajícímu řitním otvorem, což je, jak smutné, nejlepší a nejoriginálnější vtip z celého filmu. Rozjezd a zejména dojezd je velmi slabý, z toho vyplývá, že nejlepší částí je prostředek, v němž se to bláznivě rozjede. Komediální normu splnil na maximum John Cena, který se urputně vtipně ksichtí a jeho otec působí roztomile neotesaně. Jeho sekundanti - Leslie Mann a Ike Barinholtz - nepůsobí sice úplně otravně, s vtipností se ale moc nepotkali. Překvapením je, že žádný vtip nezbyl na omladinu. Tři děvčata nemají žádný vtipný výstup a dobrou hlášku, stejně tak jejich chlapečtí vrstevníci. Celkově na mě tenhle počin působil až moc překonaně. Režie Kay Cannon se v ničem nevytáhla, vrcholem hrůzy je zadní projekce při jízdě limuzínou, sexy nepůsobí vůbec nic, až na Ginu Gershon, která už je dávno za padesátkou a neodpustím, že filmu schází dobré finále. Závěr je úplně zvadlý. Produkující Seth Rogen, většinou se nad jeho produkčními počiny pobavím, měl realizaci filmu vložit do rukou svědomitějších pošuků. Žádná revoluce v oblasti pubertálních komedií se nekoná. 6/10(21.7.2018)

 • pepo
  ****

  Vyborne sa som sa pri tom zabavil. V tomto style som uz davno nic tak vydarene nevidel. Mozno aj preto, ze tu nejakych zazrakom fungovali aj povinne rodinne dojemne sceny. Silnych 7/10(24.8.2018)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace