Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ty internety. Nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. Ve všech směrech odvážná komedie Kazišuci může v tomhle směru působit jako ideální odstrašující případ. V té záměr svých dětí odhalí jejich rodiče, kteří se v důsledku toho vydají na válečnou stezku, jejímž cílem je jediné – zachování panenství svých dcer za každou cenu. Že reagují přehnaně, se ani nemůžete divit. Mitchell (John Cena) ještě nepochopil, že je jeho dcera skoro dospělá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak se na svou holčičku až nezdravě fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) se o svou Sam nikdy moc nestaral a teď by to chtěl dohnat. O „sexuální dohodě“, která jejich děti během téhož večera zbaví stigmatu panenství, se dozví z jejich náhodně zachycené komunikace na internetu. A protože dcery právě odjely na maturitní ples a oni se jim nemůžou dovolat a sex jim zakázat, vydají se za nimi do víru nočního maloměsta, aby je našli a řekli jim, že mají ještě dost času. Kdyby na začátku téhle pouti tušili, co je čeká, možná by nakonec skousli nejen ten sex, ale třeba i nějaké to neplánované těhotenství. Cesta do pekel totiž může totiž být dlážděná nejen dobrými úmysly, ale i nepravděpodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitem, že je stejně všechno marné. (CinemArt)

Talina

Taková průměrná komedie. Ale ta Leslie Mann mi je už docela proti srsti, vždycky hraje takové otravné osoby, kterým bych dala kopačku do hlavy, fakt že jo... ()

departed

Dobrej nápad a relativně vtipný, avšak jen do doby, než začlo blití v limuzíně, strkání si trubičky do řiti, či nahý chození po baráku. Klasickej americkej fekální humor. Škoda, dospělé trio bylo totiž sympatický. ()

ANTYCHRYST

Neskutečně křečovité už od prvních minut..nucenej rádoby humor.. Jako vybrat takovou skvadru nesympatických herců..to je umění.. obzvláště to mladistvé osazenstvo..tvl..konkurz na luzry.. vtipných scén jako šafránu.. blici limuzína..a hadice s pivem v prdeli..to je trošku málo na komedii.. 25% hodně velký zklamání... ()

Miagy

Ono sa to celkom aj dá pozerať a niektoré scény boli fakt podarené (slepá baba v dome) a John Cena výborný !!! ()

Blutarg

Strašná blbost. Fórky, kterým jsem se nesmál a řada z nich byla odporná. A všechny tři studentky měly obočí, jak Brežněv ... fuj ()

Shitonit

Lepší 3 hvězdičky, na čtyři to asi není, občas to zaškobrtne, ale..taky se v tomto dílku nacházejí tak suprácký okamžiky.. jako pít pivo zadkem.. No potěš prdel. Teda zadek. Abych to v rychlosti shrnul: Až na pár nepatrných chvilek, který mě skoro až přeslazeně sraly, jsem se bavil náááramně :-) ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Pubertální komedie s dospělýma, kteří to utáhli sami! John Cena...každá jeho scéna parádní a Ike Barinholtz ho dokonale doplňoval. Pití piva řití!!! :D ()

stephano

Jako překvapivě to docela jde. Problém vidim pouze v hlavnich dvou holčičích rolích (lesbu nepočítám). Zbytek je ok a občas i docela vtipnej ()

XXXXXXXX

Dvě podařené scény (Polo rotující v hrobě, k čemu bylo jeho jméno propujceno a pivni prdelponk) bohužel nedokazou zachranit zoufale trapný zbytek filmu, poskvrněný otravně vystaveným americkym patosem. ()

ESW

Z Ceny druhy Dwayne Jonhson nebude. Nevím, jestli mu vic chybi charisma nebo tetování, ale je to tak. ()

MartinTerran

Zábavná komedie, plná prvoplánového a nechutného humoru. Takže záleží na vás, jaký postoj máte k tomuhle typu humoru. Umím si představit, že by to šlo zpracovat lépe, ale úplná tragédie to taky není. Hodnocení: 56/100. ()

Tominni

To je tak, když se trojka rodičů dozví, že se jejich děti chystají mít na maturiťáku poprvé sex a rozhodnou se, že jim v tom zabrání. Sice občas humor balancuje na hranici vkusu a nevkusu, ale nakonec se to podaří udržet na té lepší straně, takže z toho vznikne celkem pohodová komedie. Sice ne nic víc, ale film neurazí a u některých scén pobaví. Mně se třeba líbili luštění sms od dětí, to jsem se bavil. ()

waltosin

Neškodná ale přisprostlá sranda, kde se trosku pobavíte, ale chvilkama i divíte kam jsou až herci zajít aby ze sebe udělali totální dementy:D :D Je to docela drsný těm holkám takhle držet paníctví. :D Se mnou by je urco neuhlídali ani náhodou. :D 60% ()

sabo5

Tohle byl nejhorší cosplay na Galadriel jaký jsem kdy viděl nemělo to s ní vůbec ni společného a Asiatka hraje Galadriel vypadá Legolas jako nějaký bambusak sakra to mě dokáže pořádně naštvat když někdo nečte knižní předlohu a nebo se nepodíval ani na jeden film kde Galadriel vystupuje a pak takhle zprasí kostým a vypadá jako Santova azijska žena. Film docela ušel ()

DonBraso

Dalo by se říci,že náměť byl vcelku dobrý,dospělé trio bravurní,ale teengerské role byly jedna nesympatická katastrofa.Stále jsem si říkal,proboha proč a i místo námětu zkusit udělat rovnou z dalších road movie komedii,kterých je sice mraky,ale trojka se skvělým John Cenou by byla určitě větší pecka.Takhle tu máte vlatsně pár skvělých momentů,které už jsou zde vypsané a nic navíc.Naopak mně přišel konec malinko už na dřeň a byl jsem rád,že akorát přicházel konec filmu.Soundtrack o něm ani nevíte a je to škoda.Z filmu vychází malinko lepší průměr,který jak jsem psal zabijí ty náctiletý. ()