Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ty internety. Nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. Ve všech směrech odvážná komedie Kazišuci může v tomhle směru působit jako ideální odstrašující případ. V té záměr svých dětí odhalí jejich rodiče, kteří se v důsledku toho vydají na válečnou stezku, jejímž cílem je jediné – zachování panenství svých dcer za každou cenu. Že reagují přehnaně, se ani nemůžete divit. Mitchell (John Cena) ještě nepochopil, že je jeho dcera skoro dospělá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak se na svou holčičku až nezdravě fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) se o svou Sam nikdy moc nestaral a teď by to chtěl dohnat. O „sexuální dohodě“, která jejich děti během téhož večera zbaví stigmatu panenství, se dozví z jejich náhodně zachycené komunikace na internetu. A protože dcery právě odjely na maturitní ples a oni se jim nemůžou dovolat a sex jim zakázat, vydají se za nimi do víru nočního maloměsta, aby je našli a řekli jim, že mají ještě dost času. Kdyby na začátku téhle pouti tušili, co je čeká, možná by nakonec skousli nejen ten sex, ale třeba i nějaké to neplánované těhotenství. Cesta do pekel totiž může totiž být dlážděná nejen dobrými úmysly, ale i nepravděpodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitem, že je stejně všechno marné. (CinemArt)

gramofonix odpad!

Jeden z mála filmov, ktorý som nedokázal dopozerať. Nuda, infantilnosť, hrozné herecké výkony, trápny až debilný humor a to digitálne zvracanie v limuzíne, to bol presne moment kedy som to vypol. Ako sa vraví, nemusím vidieť každú blbosť a toto rozhodne bola... ()

majorzeman13

Průměrná,pohodová,fajn komedie nic víc nic mín!! Taková jednorázová jednohubka na odpoledne...Též cool jsou postavy a délka filmu též není přepálená.. Potenciál filmu byl rozhodně větší,ale dopadlo to ,jak asi měl no !!?? ()

huhuhu783

Jak začít. Doprdele.......co to k***a zase bylo. Připadal sem si jako na hromadným psychoterapeutickým sezení. Vlastně ani nevím jestli sem se měl ve filmu vžít do pozice teenagerů nebo těch vyblblejch zofalejch rodičů. Sem rodič ale né nějakej magor co hlídá děckati jeho konverzace a pak je z toho psychycky akorát na dně. Jedinej silnej moment celýho posranýho filmu byl když ta indka říkala svýmu fotrovi že ju sere když jí nevěří v tom jak se sama o sebe postará a sama rozhodne,protože přece v životě ju k tomu vedl a učil jí myslet na zodpovědnost a ona to tak bere. Takže pokud přistupujete ke svejm ratolestem jako ke kámošovi tak ho na todle fšecko tak nějak můžete připravit při kámošskej pokecech kdy vám ledabyle řekne i něco navíc a pokud se k němu chováte usurpátorsky a diktátorsky tak budete po zásluze potrestáni. Ani mě nijak nevykolejilo to jak komunikoval s rodiči ten kluk kdy si psali i kde je kam půjde a s kým vo sexu a tak nějak vo všem. Tak nějak by to asi mělo- částečně-bejt. Pask nemusíte fízlovat sociální sítě a telefony ()

KcarlosK

Tenhle film celkem vyniká v jedné věci. Až na Johna Cenu jsem snad ještě neviděl větší koncentraci hnusných a nepříjemných herců. A Cena by si měl mnohem lépe vybírat role. A Gina má pořád ještě na víc, než hrát jenom kozy. ()

mad.dog

Vítejte v době kdy "komedie" znamená ultra korektní a levicovou agitku, kde je zastoupeno všechno na úkor humoru. Máme tu silnou svobodnou matku, na první pohled silného chlapa, který ale pořád bulí, je na otvovské a poučuje druhého o korektnosti atd. Silná otcovská postava samozřejmě chybí. Dále tu máme teenagery, lesbičku a "silnou" holku, která se chová extrémně hrubě a spíše trapně. A kde je ten humor? Je pravda, že občas je, ale tohle rozhodně není kvalitní komedie... Zlaté minulé tisíciletí... Btw castor má ve všem pravdu ()

SNCIS

"Radši 10 šulínů než 1 hořká tyčinka." Námět to mělo dobrej, nicméně scénář a celkové zpracování stojí za ho*no. 2 hvězdy za 2 vtipné situace. 1. John Cena pije chlast análním otvorem. 2. Ústřední trojice se dostane mezi nahý pár, který hraje slepou bábu. Leslie Mann: "Já jsem jí porodila... Ona žila ve mně... V mým těle." John Cena: "A Kayla ve mně... Jo, rostla v mejch kou*ích... A já jí pak pustil do Marcie... Je to pro nás stejné." Myslím si, že se to dalo zpracovat mnohem lépe. - 40%. ()

kekebreke odpad!

Jsem nenáročný divák. Nesleduji kdo režíruje, kdo hraje, ale jde mi o moje vnitřní rozpoložení, které mám z toho kterého filmu. Tady tento film byla taková blbost, že jsem se nedodíval do konce. Idiotské, ploché a stupidní. ()

Oxytocin odpad!

Film jsem nedokoukal, iritovalo mě strašně moc herecké obsazení, hlasové projevy, podpora multi-kulti až trapná ()

sun.eagle

Čekal jsem průser, ale je to vlastně docela dobrá komedie. Takový American Pie naruby a optikou rodičů. Svižně to odsýpalo, a i když se to nevyhlo doslova fekálnímu humoru tak jsem se docela bavil. ()

PORTER44

Celkově nic moc ,hodnocení že jsem přeci jen u nějaké té scény pobavil a zasmál a naopak některé zase mi přišli trapnější a J.Cena se mi zdálo že dost přehrává nějak se tam nehodil ovšem scéna kdy ho donutili chlastat prdelí se povedla a pak blicí scéna v limuzíně taky dobrá. jednou stačilo. ()