Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ty internety. Nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. Ve všech směrech odvážná komedie Kazišuci může v tomhle směru působit jako ideální odstrašující případ. V té záměr svých dětí odhalí jejich rodiče, kteří se v důsledku toho vydají na válečnou stezku, jejímž cílem je jediné – zachování panenství svých dcer za každou cenu. Že reagují přehnaně, se ani nemůžete divit. Mitchell (John Cena) ještě nepochopil, že je jeho dcera skoro dospělá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak se na svou holčičku až nezdravě fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) se o svou Sam nikdy moc nestaral a teď by to chtěl dohnat. O „sexuální dohodě“, která jejich děti během téhož večera zbaví stigmatu panenství, se dozví z jejich náhodně zachycené komunikace na internetu. A protože dcery právě odjely na maturitní ples a oni se jim nemůžou dovolat a sex jim zakázat, vydají se za nimi do víru nočního maloměsta, aby je našli a řekli jim, že mají ještě dost času. Kdyby na začátku téhle pouti tušili, co je čeká, možná by nakonec skousli nejen ten sex, ale třeba i nějaké to neplánované těhotenství. Cesta do pekel totiž může totiž být dlážděná nejen dobrými úmysly, ale i nepravděpodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitem, že je stejně všechno marné. (CinemArt)

chelseaman22

Geniální nápad se v průběhu filmu proměnil v to, co divák očekával, avšak ve své naivitě doufal, že konec nebude přeci jenom tak krutě předvídatelný. Vtipný úvod v průběhu filmu vyprchává jako otevřený lahváč v Sherwoodu na Hlaváku. V kombinaci se závěrečným usmířením dětí se svými rodiči je divák rozčarován. A ne zrovna pozitivně. 60% Celosvětový příjem k 11. 9. 2018: $93,674,786, což je 4,46 násobek rozpočtu ()

Lachtaan

Jednou za čas to chce ten nevinný krok vedle, kdy věnujete hodinku a půl typicky ulítlé nadnesené americké komedii a nesnažíte se za takhle strávený večer nikterak stydět. Už samotný český překlad názvu filmu signalizuje záležitost, která naláká jen ty jednodušší z nás. Ale unaveni po cestě z dovolené, prahnoucí po klidu domova snesete i uječený hlas Leslie Mann, kterou jako jednu z mála hereček (i herců) snesu radši v dabingu. Celkově bych se této komedii zasmál více před pár lety, kdy jsem po několika dílech sjížděl Prcičky, i tak po nějaké delší odmlce uvítám Johna Cenu v podobně laděné ‘ptákovině’. ()

Johnny.ARN

Scénka pri dome na jazere vyhráva internety. Inak to neprinieslo nič nové. Trochu fekálneho humoru, trochu žvástov o rodičovstve, stokrát videné klišoidné problémy rodičov a detí a mnoho ďalšieho. Opäť raz do telky k žehleniu. 1 z 5 ()

oveckaoa

Nemám problém s tímto typem komedie, ale musí mě to bavit a stát to za to. Tady je problém v postavách jelikož jedna z dcer by si z fleku mohla po výšce stoupnout na e55 a vydělávat druhá skoro věčně bere drogy a různé takové sračky a třetí je lesba a líbí se jí jakási Asiatka v plášti Galadriel. Jejich nápadníci nejsou o nic lepší jeden je klasický hezounek s egem větší než Empire State Building, který navíc všechno co dělá píše rodičům na mobil (docela by mě zajímalo zda napsal, že i vystříkl?) druhý je místní feťák a smažka a třetí je tlustoprd s buřinkou z kterého mě bylo blbě kdykoliv jsem ho viděl(toho tam nejspíše dal Seth Rogen jelikož je mu hodně podobný a je to stejný ocas) . Samozřejmě nesmí chybět i feministická agitka (my ženy jsme něco více jelikož jsme naše děti porodily to je sice krásné, ale i díky tomu chlapovi to děcko má jo aha ona to točí ženská tak musí mít pindy) a fekální humor (to pití zadkem ještě přežiju, ale blicí scéna kdy všichni blijou v taxíku to už je na mě moc nemluvě o ošahávání varlat jakéhosi páprdy. O nějakém stupni reálnosti též silně pochybuji takže každé děcko v Usa jezdí na maturiťák limuzínou a v 18 už není panna nebo panic. 40 procent za hudbu (Taio Cruz potěšil) a za zhruba 3 vtipné scény (2 z nich jsou v podání rodičů toho kluka co psal věčně sms a třetí už si nevzpomenu). Pokud chcete něco z tohoto žánru pusťte si Prcičky 1-4. Do kina bych na to nešel ani zadarmo. ()

Bobik9

Bohužel je to celkem průměrná komedie. Určitě se zasmějete, pobaví vás, snad neurazí. Je to pro mě trošku drsnější než jsem čekal, ale to je jen plusový bod. Smůlou je především nijak extra zajímavé obsazení. Jediný, kdo vyčnívá je WWE hrdina John Cena, ze kterého se zřejmě stává druhý, poněkud horší, ale řpesto zábavný The Rock. Klidně bych si dokázal představit pokračování, ale upřímně bych radši viděl na režisérském křesle někoho jiného. V podobném stylu komedií se ta chlapská "demence" ve vtipech projeví výrazněji. ()

Phietros

Podprumerna komedie, kde me totalne rozesmalo piti piva, bliti v limuzine a dohaneni ve stylu rychle a zbesile s konecnou na strese. Prvni pul hodina o nicem, a v ostanim take slaby, obsazeni hrozny co se decek tyce, John Cena prumer, Leslie Mann dobry! 45% ()

terunka003

Infantilní, tupé, přehnané, americké, komediální, maturitní, sexisticky sexistické, rodičovské. Čekala jsem, že to bude trošku trapárna, takže žádný velký šok. Na to, že to byla americká komedie, tak se v ní objevovalo tolik sexistických narážek, že se dost divím, která nána vymyslela likvidační akci Metoo! Co se týče kulturního zážitku,film nenudil, měl spád, byl de facto originální, pár scének a vtípků bylo dobrých (nevím co, ale smála jsem se). Film co zítra zapomenete.. ..nějak ty svoje maturiťáky prožívají..já frčela ve tři ráno v prosinci prvním busem domů nějakých 100km, pecka to byla.. ()

elanius

(94/2018) / John Cena rules :). Pri tomto filme stačí mať len správne očakávania a bude to dobré. V niektorých momentoch takmer dokonalé. Ja som sa zabavil, už naozaj tam chýbal len ten Seth Rogen. (6/10) ()

Yoshimitsu

Otravní rodiče, kteří se usilovně snaží mladým překazit šuk. Cenu zase seškrábli v ringu a udělali z něho starostlivého fotříka. Dávám 35% ()

venison

Ano, občas koukám i na podobné hovadinky.. Hodně velké béčko.. S dětma, co maj relativně rozum, což zákonitě musí rozbít jejich poťapaní rodiče.. Pár scének pobavilo, ale jinak spíš trapárna.. Ale k žehlení ideální :-) ()

hroubek

Trailer na tento film mě vyděsil svým fyzickým humorem, a taky tím, že to bylo dost trapné a divné. Pak jsem si přečetl pár recenzí, které film vystavovaly mnohem lepší světle. Tak jsem si řekl, že to zkusím. Kazišuci nejsou špatný film, to je potřeba říci hned na začátku. Sám nevím jak se to stalo, ale ve filmu funguje z větší části humor, normální scény a i nějaké emoce. Rozhodně film nabízí věci, které bych po traileru nečekal. Režisérka Kay Cannon odvedla slušnou práci a má cit pro slovní vtipy a různé dialogové výměny. Po herecké stránce je to pohoda, ale čekal jsem trochu více. Leslie Mann mám dost rád, ale zde se skoro celý film chová dost nesympaticky. John Cena není nějaký extra herec, ale svoje si v pohodě odehraje. Nejvíce mě však překvapil Ike Barinholtz, jehož jsem snad poprvé viděl v normální roli, a zde byl jednoznačně nejlepší postava. Dobře mě pobavilo i dívčí trio, které bylo dobře obsazené. Kazišuci jsou neurážející komedie, kterou nemám potřebu vidět, znovu, ale rozhodně mě neurazila a nezklamala. ()

Sany33

Žiaľ, na tomto filme nemožno pochváliť takmer nič. Dokonca pokrivkáva aj strih. Niekoľko sekvencií končí úplne nezmyselne ostrým strihom, čo pôsobí mätúco v deji aj v jeho rozuzlení. Jedno však majster strihu mohol urobiť - skrátiť film o 20 minúť – to by mu bolo rozhodne prospelo. Našťastie, nechutného humoru je pomenej, ako to zvyčajne býva v podobných snímkach o tínedžeroch, po tom inteligentnom však niet ani náznaku. Veľmi by som bol prekvapený keby niekto od Blokotov očakával niečo viac, nedajbože našiel nejakú hlbšiu myšlienku. Aby však kritika nebola len jednoznačne zlá, tak musím pripustiť, že bolo niekoľko vtipných scénok, dokonca aj dobre zahratých a načasovaných. Aspoň niečo. No najpríjemnejším prekvapením bol John Cena v úlohe Kaylinho otca už aj preto, lebo je to bývalý wrestler a nie herec. Podarilo sa mu hrať naplno po celý čas. A to by bolo hádam o tejto podpriemernej komédii hádam všetko, čo sa dá povedať. No kto sa rád zabáva na hlúpostiach si možno počas 102 minút hádam aspoň oddýchne. 55% ()

Jaro.Krafcik

Komédia ktorá viac menej pobavila a aj milo prekvapila , ale tú lesbickú aféru jednej dcéry si mohli odpustiť ale tak predsa Amerika. Čo sa týka sex a maturitný ples môže byť, tákych nápadov je ozaj málo. John Cena ako jeden z otcov neskutočný frajer. 4* ()

JohnSmith

Trochu slabá komedie, ale párkrát jsem se zasmál. Nejlepší byl asi Cena, hloupoučký sport tatínek, ale byla s ním sranda. ()

svobik

Místy vážně skvělá komedie, u které jsem se smál hodně nahlas. Nízké hodnocení mě dost překvapuje, protože v Kazišucích fungují i některé vážnější momenty. 6-7/10 ()

Autogram

Takã akurátna komédia na nočné sledovanie v polospánku. Možno keby trochu ubrali nechutných scén, bolo by to ešte lepšie. ()

Hollohlaway

Jsem spíš odpůrce typického americkeho fekálního humoru a tady ho bylo dost a dost. Ale ve výsledku se to dalo. Několik scén je opravdu dobrých a vynikající John Cena předvádí, že není jen akční herec. Bavilo mě i pár ostatních postav a krátká stopáž je ideální na večerní oddechovku při něčem lehčím. ()