Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do domu s temnou históriou sa nasťahuje mladý pár. Strašidelné historky o dome ich najprv nezaujímajú, ale keď sa žena začne stretávať s miestnym duchom, musí bojovať proti zlým silám a taktiež získať späť dôveru svojho manžela. (Marceloo)

Recenze (11)

kelto44 odpad!

všechny recenze uživatele

Zatiaľ najhorší horor roku 2017 (hneď za ním sa drží sa drží devil in the dark). Niečo takéto som už dlho nevidel a keď niekde uvidím meno Suneel Tripuraneni, tak sa radšej budem držať ďalej. Zbytočný horor bez malého trošku napätia, žiadna hrôzostrašná atmosféra a herci, ktorí si vo filme hrali asi na silu. Rozhodne neodporúčam, uvidíme či to nejaký horor do konca roku prekoná, podobným filmom sa radšej budem vyhýbať. /0%/ ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Koupit si vlastní byt či dům je pro většinu mladých či manželských párů jasnou prioritou číslo jedna. Občas se ovšem stává, že vám jsou jaksi úmyslně zatajena nějaká důležitá fakta (nejen ve filmech kupříkladu o jejich minulosti). No a i zde se jedná samozřejmě o děsivou a hlavně krvavou historii. A jak už to u duchařských kouscích bývá, zlé síly či podivné entity na sebe nenechají dlouho čekat. Bohužel tento kousek patří do kategorie podprůměrných záležitostí, takže od toho moc neočekávejte! Prostředí kde se děj odehrává, je ještě vcelku fajn, ovšem to nejdůležitější jako je příběh a atmosféra – tak to už byla jiná kávička. Začátečník Suneel Tripuraneni (který si tu mimochodem střihl menší roli sousedovic syna) je zřejmě fandou duchařských a hlavně asijských filmů, takže si od nich ledasco půjčil, ovšem doslova prach-bídně to už dokázal zrealizovat. Divák se tak dočká jen tuctových a hlavně nepříliš efektivních lekaček, nezáživné atmosféry a jedné ženské entity s dlouhými černými vlasy a digitálně rozmazaným ksichtem. Co možná vyleká sedmileté děcka, to ostatní unudí téměř k smrti. Herci se tu rovněž moc nepředvedli a taková představitelka hlavní role Kelsey Deanne by se spíše uplatnila v nějakém erotickém filmu, než v hororu. Moc jsem jí to její psychické rozpoložení nežral a její neustálý řev mi zakrátko začal lézt celkem na nervy. Většina důležitých momentů se odehrávala buďto mimo záběr kamery, nebo za pomoci hnusně digitálních efektů. No prostě jedna velká bída. 20% ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

A tak tu máme další strašidelný dům zakoupený mladým párem, aby se v něm znenadále začali dít věci vskutku podivné. Jedná se o hororový duchařský příběh, kde byla použita vizáž ducha známá z japonské kinematografie a nic naplat, byť je vizuálně snaha znatelná, utápí se to na nedokonalém scénáři. Už na začátku je nám bez přirozeného dějového vývoje a řádného představení postav předhozena strašidelná story o domě. Ano, zase tam někdo někoho zabil a tak se po divácké stránce celý snímek okamžitě stává naprosto předvídatelným. Tudíž bez sebemenší známky překvapit či alespoň něčím vyděsit. Z děje zůstává několik nezodpovězených otázek na různých událostech a chování aktérů, což dává všanc značné nelogice průběhu děje. Nízký rozpočet je znatelný, ale vůbec nevadí. Podzimní depresivní atmosféra je vytvořena dobře a každá scéna s respektem k žánru. Vskutku škoda toho scénáře. Na něm se mělo zapracovat daleko více. Při srovnání se zmíněnou japonskou hororovou tvorbou však k nim má tento snímek ještě hodně daleko. Japonci to na budování děsivé atmosféry přeci jen umí daleko lépe. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Do domu s temnou históriou sa nasťahuje mladý pár. Strašidelné historky o dome ich najprv nezaujímajú, ale keď sa žena začne stretávať s miestnym duchom, musí bojovať proti zlým silám a taktiež získať dôveru svojho manžela. - Na tento horor sa dalo pozerať len kvôli tomu, na akom mieste sa to odohrávalo. Ten ranč bol dokonalý. Všetko ostatné je ale nezáživné, je to plné dlhých a nezaujímavých scén, ktorým nepomôže ani snaživé, ale očividne netalentované herecké obsadenie. + herečka z Cypress Creek a The Ouija Experiment 2: Theatre of Death ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Horor „Dead Story“ je snímek pro nenáročné, pro někoho, kdo nečeká dobrý horor, pro někoho, kdo se vlastně u hororu nechce bát a ani bavit. Tohle je přesně snímek „Dead Story“, který na sebe vrší hororové scény, jež by měly děsit, ony jsou tak koncipované, ale díky špatné režii a celkové neschopnosti jen vyznívají jako zatemněná bezradnost, kde se nic zajímavého nestane. ()

Reklama

Reklama