Kníže teroru (TV film)

Lamberto Bava

Daniele Alabiso

Scénografie:

Massimo Antonello Geleng

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

• pornogrind

Obsah filmu mě celkem zaujal, ale ve skutečnosti nemá film moc co nabídnout. Alespoň v takové míře abych se k němu ještě někdy vracel. Pár vydařenějších scén by se našlo, dokonce i trochu atmosféry a napětí, ale na víc jak 2 hvězdy to u mě nestačí.(1.3.2016)

len priemerny horor o tom, ako isty reziser zase toci horor. Nic zaujimave sa tam nedialo, veta, ze lekcia strachu a hrozy sa mu vymkla spod ruk neznamena nic, je to len marketingovy tah na prilakanie hororovych fundov : 60 %(11.2.2017)

Horror o natáčení strašidelného filmu v jednom domě (před lety běželo u nás v televizi jako Kníže teroru). Hodně dobrá atmosféra, několik výborných scén, hlavně ta s golfovými míčky. Protože jde o TV film, nečekejte moc gore efektů ani krve, ale tady to vůbec nevadí.(2.2.2007)

• prf.grass

Pro mě menší zklamání. Mocná tvůrčí sestava Bava-Sacchetti-Boswell-Stivaletti (což jsou všechno naprosté legendy ve svých oborech) se zde moc nevyznamenala a nebo mi film prostě jen nesedl. Jo, líbil se mi ten typický režisérův nadčasový feeling, kdy film působí jak z první poloviny devadesátých let, Boswellovy synťáky a často až groteskní Stivalettiho mechanické zvláštní efekty a masky, ale na druhou stranu, násilí i gore je tu bohužel velmi umírněné. Do působivého home invasion hororu to má daleko, jelikož chybí nepříjemná atmosféra, zneklidňující pocity. Herci byli hodně nevěrohodní a děj i celkový nápad mi přišel nudný, dětinský až trapný. Zkrátka, na svou dobu průměrný televizní horor, který kdysi dávno běžel na Premiéra TV.(13.5.2019)