He's Out There

Scénografie:

Peter Cosco

Kostýmy:

Carol Beadle

„MAMI? CO JE TO?…“ /// Yvonne Strahovski mám rád. I když film stojí za starou píču, baví mě na ni koukat. Tady vyráží na dámskou jízdu. Dámskou…no, bere dcerky na chalupu. A jak už to tak (v hororech) bejvá, není to žádná zahrádkářská kolonie, ale lesy… jezero… a (samozřejmě) nezvaná návštěva. Klasika. ½ hoďky úvod a jdeme na věc. Ta „věc“ je takovej ten standart, ve kterým vám (jí) jde vo kejhák. Nic víc, ale ani míň. Parchanti pištěj a svejma (dětskejma) nápadama serou… což je u hororu asi v pořádku. Moc mrtvejch nečekejte (což je škoda). Ale to u „Home Invasion“ tak je. Prostě… nic víc. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) V lese se pohybuju podle špagátu. 2.) Jedu na chatu (a nechcu se podívat na tatu). 3.) Věřím (trapně), že několik tesů sekerou způsobí smrt. 4.) Thx za titule „mindhunter29“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ **(29.10.2018)

Dennis Iliadis režisér Posledního Domu na Levo si střihnul malý Home invasion/Slasher a natočil ho pod pseudonymem Quinn Lasher, proč to fakt netuším. Jedná se o vcelku svižnou žánrovku, která sice nepřinese nic nového, ale fanoušky žánru rozhodně neurazí. Matka s dvěma dcerami jede na chatu uprostřed ničeho, kde na ně bude číhat vypočítavý psychopat v masce, který rozhodně nemá s nikým slitování. Film hezky šlape, disponuje fajn atmosférou, funguje napětí a dojde i na tři solidní Gore scény, takže zklamaný rozhodně nejsem, jen zamrzí, že ambice nebyly vyšší. 60%(18.10.2018)

Proklatě originální rozjezd - mámí, dédý, dvě princezny a strašidelný dům ve strašidelném lese, tedy horror jak se patří, jen pro otylé... pardon otrlé nátury. Aspoň tohle jsem si ironicky říkal ca první půlhodinu. Ale zatímco jsem už byl smířený s dalším zástupcem páchnoucí žumpy rodinného středoproudového kvazihorroru s ječícími dětičkami a matkou-bojovnicí, nabral děj postupně grády a vyklubal se z něho vcelku nadprůměrně nervydrásající kousek. Jistě, nervydrásající kousek s nervydrásajícím ječením dětiček a otravným archetypem matky-bojovnice. Ale zároveň i se slušnou dávkou napětí, s pohlednou sekernickou prací i několika jinými brutalitkami a se dvěma pěknými momenty s mobilním telefonem v hlavní roli. Tři a půl, ale rodinné scénky mi přeci jen do horroru neštymují. Malé bezvýznamné plus pak za několikasekundovou Yvonnu ve spodním prádle.(25.10.2018)

• dubinak

Trailer k tomuto hororu byl fakt špica, což se už o celém filmu říct nedá. Je to celé moc klišovité, moc ohrané, moc předvídatelné a hlavně moooc uřvané. Yvonne Strahovski je sice v pohodě, ale její dvě filmové dcerky bych nejradši odstřelila už na začátku. Takže zatímco neustále sledujeme to, jak se je mamka snaží utěšit, záporák občas někoho odstřihne, párkrát zabouchá na dveře a sem tam vyhodí pojistky. V kompletu se teda nepředvedl, ale dávám plusové body aspoň za ikonickou masku a akčnější závěr, jinak nic.(20.8.2018)

Matka s dvoma dcérami sa vyberie do dovolenkového sídla uprostred hlbokých lesov. Ich otec sa kvôli práci zdrží. Pred jeho príchodom sa rodina stane obeťou neznámeho útočníka, ktorý ju túži zlikvidovať. – Zo začiatku trochu rozťahané, ale keď sa zotmelo a začal sa teror, dosť ma to bavilo. Postáv je len pár, takže bodycount je v úspornom režime, ale páčilo sa mi, že protagonisti konajú racionálne a do problémov sa rodina dostane kvôli detskej nerozvážnosti, takže je to funkčne napísané. Síce je už od začiatku jasné, kto je vrahom, ale Home Invasion hororom nikdy nepohrdnem. Naviac som podobný rozprávkový podtón v horore už dlho nezaznamenal. Plus to nádherné prostredie lesov v Kanade z toho robí slušnú záležitosť, ktorá si aspoň jedno zhliadnutie zaslúži. + herec z The Monster Project + herečka z Channel Zero(15.8.2018)

• - Písnička, která hraje na konci filmu, je „Hey Boy In The Pines“ od Public Domain. (Bioscop)