Mám úplně stejný názor jako monolog "viz komentář níže" tento film je pouze sestříhaný ze seriálových dílů, takže ve filmu samotném chybí spousta věcí o kterých víte a tím pádem vám tam i chybí. S jiným přístupem to mohla být skvělá fantasy, ale takhle je to jen výtah ze seriálových dílů. Možná pro toho, kdo viděl všechny díly může být zábavné sledovat takovou rekapizulaci, ale já sem čekal mnohem víc. Přesto dám 3, protože seriál se mi líbil(9.9.2007)

Zdánlivě kriticky sešlapaný seriál (potažmo film), který má přesto všechno své určité osobní kouzlo. Jednoznačně nejlepší z polské produkce a se zajímavým Michalem Zebrowskim v hlavní roli. Výborná hudba - ze začátku nevýrazná, postupně stále zajímavější. Seriál pro ideální odpočinek u čt2, ale na samostatné shlédnutí je žel příliš nezajímavý / nevýpravný.(16.12.2005)

• Gerret

Kdybych se před tím nepodíval na seriál měl bych v tom velký zmatek a vůbec by se mi to nelíbilo. Je to vlastně úplně to samé jako seriál, akorát sestříhaný do 130ti minut, což je škoda, čekal jsem že natočili ještě něco navíc, takže ten kdo viděl seriál, je to pro něj naprostá ztráta času. Hodnocení 40%.(7.8.2009)

Film je podlé mého sestříhán a poskládán ze seriálu Zaklínač a tudíž mi nějak uniká samotný smysl tohoto filmu. Seriál Zaklínač je vynikající a jeden z mých nejoblíbenějších, ale film Zaklínač už tak dobrý není. Občas je na něm vidět že tvůrci chtěli do jednoho filmu splácat příliš mnoho událostí, než by bylo záhodno. K dobru však budiž přičteno i to, že jsou zde k vidění i některé scény, které v seriálu neuvidíme. Ne tak dobrý jako seriál, přesto však můj oblíbený film.(16.9.2008)

• Shit

Hrůza, strašný televizní zpracování, sice souboje ještě celkem ujdou, ale to co se tam děje na poli triků, za to by se nemusely stydět možná tak filmy o 50 let starší a nebo parodie, to jako ať se na mě tvůrci nezlobí, ale jako příšery tam strakat prokazatelně gumový panáky a to v roce 2001, to bylo na mě moc a ač sem nechtěl, tak sem se tomu musel smát. Navíc je film zbytečně dlouhej, nudí a je tak nějak dělenej a moc ho nespojuje nějaká hlavnější linie příběhu, prostě Zaklínač furt někde jezdí, dělá borce, ale většinou člověk moc nepochytí proč a kam jezdí(28.6.2009)