poster

Pod tlakem

 • USA

  Pressure

Akční / Thriller

USA, 2002, 90 min

 • Hapretor
  ***

  He, překvapení z roku 2002 v roce 2011. "Béčko" jak vyšité, které neurazí, nenaštve a docela zabaví, pokud nemáte v záloze nějaký opravdu fajnovější filmový kousek. Akční a zároveň nudné. Vtipné a zároveň debilní. Promyšlené - dobře děj odsýpá a zároveň je dost trapný. Tohle je dokonalý standard - celé je to "přesně mezi". Jasné 3 *.(12.4.2011)

 • lennyd
  ***

  Při dlouhé cestě se občas hodí odpočinek. Steve Hillman a Patrick Fisher tak vezmou zavděk malým motorestem u silnic - a k jejich potěše se zde zrovna koná soutěž roztleskávaček. Patrick se ihned přidá k houfu roztleskávaček, zatímco Steveho musí jedna z nich dlouho přemlouvat, aby s ní šel ven. Zde si jej vezme na paškál přítel oné dívky, Bo - který si při machrování nad Stevem ustřelí .. ehm .. svoji chloubu. Jenže Bo je policajt (a jeho otec je místní šerif), a tak je Steve rázem obviněn z napadení policisty, a je s Patrickem na útěku. Podaří se mu proti celému okrsku prokázat pravdu ? ... Tak mně se to docela líbilo - když opominu překomplikovaný závěr (kdy už se všechno všem vymklo z rukou - kromě postav ve filmu asi i režisérovi), tak jsem se perfektně bavil a pokyvoval hlavou, ano - takhle by se to klidně mohlo stát. Herci mi do svých rolí docela zapadli - snad jen Lochlyna Munra jako násilně naroubovaný komický prvek bych možná vynechal...(24.1.2004)

 • gouryella
  ***

  Tuctový thriller, tuctové herecké výkony, překombinovaný závěr - zkrátka průměrný film , na který si za pár měsíců ani nevzpomenu.(2.6.2003)

 • imf
  ***

  Hodně nerealistické (taková shoda náhod asi nepotká nikoho), ale překvapivě napínavé a promyšlené... jen škoda ukvapeného konce, který z celé devadesátiminutovky dělá jen tuctový hollywoodský thriller...(18.1.2003)

 • MickeyStuma
  ****

  Klasická šablona teen slasheru překombinovaná do obyčejného thrilleru nevyznívá nijak špatně. Jednoduchý děj, malá výprava, atmosféra nijak zvlášť závratná a přesto místy i napínavá. Nejedná se o zběsilé honičky, přestřelky a hromadu mrtvol. Tohle je snímek skutečně naprosto nenáročný vhodný k odpočinku u televizních obrazovek. Jen by mohl být daleko lepší český dabing. Ten pokus o ječení mladých děvčat na počátku filmu snad dělali nezkušené holky z ulice a ne dabérky. Jak tohle mohl dabingový režisér pustit.(6.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace