Amanda Tuckerová má problém - a hodně velký. Nejprve si s přítelem Alanem Fischerem vypůjčila peníze od svého šéfa, pak je společně prohráli na koňských dostizích, a poté podpálili kancelář, aby zahladili stopy krádeže. Jediný člověk který jí může z trablů pomoci, je její dědeček, bohatý mafián Nathan Tucker, jehož však Amanda od dětství neviděla. Starý pán je sice slabý na srdce, ale mozek mu pracuje na plné obrátky. Prokoukne Amandiny záměry a vymyslí svůj vlastní plán. Dá jí peníze jedině tehdy, když s ním dívka pojede k jezeru Redemption v Montaně, kde tak rád rybařil. Amandě nezbývá než souhlasit a cesta k nápravě hříchů začíná... (oficiální text distributora)

Dan9K

Celou dobu jsem přemýšlel, jestli mám dát filmu jednu hvězdičku, nebo ho hodit do odpadu. Nakonec jsem mu ale místo toho poslal záchrané lano a spasil ho. Je to hodně trapné a předvídatelné. Zvláště rádoby vtípky z otevíráním dvěří a následným bouchnutím jiného člověka do hlavy. Nevím, jak jiným, ale mně to moc vtipné nepřijde. Jediným kladným momentem je zajímavá postava Wese Studiho, který mi svým chováním na chvíli způsobil lehké povytažení jedno koutku úst. ()

Indiana

No film je to jako docela dost nudnej, ale díky tomu, že v něm hraje v malé, leč nejzajímavější roli Wes Studi, se na to alespoň jednou dá kouknout. ()

Diamant

Krásny moderný evanjelizačný film so zaujímavým, dynamickým a napínavým dejom s hlbokými myšlienkami. Obrátený mafián - teraz už sympatický kresťan pozitívne vplýva na svoju dospelú vnučku na ich spoločnej dobrodružnej ceste a ona postupne spoznáva Krista ako najlepšieho priateľa, ktorý nenecháva bez pomoci tých, čo o ňu prosia... ()

slavushik

Pri učení na štátnice si človek pustí na odreagovanie film, aby mu už úplne nepreplo... a vtedy to začne... po pár minútach sa pýta, "načo sa to vlastne pozerám?" Odpočítavam minúty do konca a modlím sa, nech už to konečne skončí, keďže nerada nechávam filmy nedopozerané... ale ono sa to nekončí... a aj keď prvotný zámer bol odreagovať sa od štátnic, už po prvej polhodine som vzala papiere do ruky a pri zapnutom filme som si to znovu opakovala. A poviem Vám, ak sa Vám Baconove idoly zdajú zaujímavejšie ako nejaký film, tak buď ste na tom zle vy, alebo... ten film? V tomto prípade sa prikláňam k druhej možnosti. Odporúčam pozrieť si ho pri učení, lebo pri tomto filme sa Vám aj učenie bude zdať zaujímavejšie... Takže, ak chcete umrieť od nudy, alebo zaspať, alebo sa nutne potrebujete učiť, nech sa páči... za vedľajšie účinky neručím.. ()