The Perfect Kiss

• Česko Dokonalý polibek (více)

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě. Tanya nachází útočiště u své nejlepší kamarádky Britney Greenberg. Znuděná Britney, která má dvě děti s bývalým Tanyiným přítelem Tomem, obtloustlým a přesto dokonalým manželem a tatínkem, vydělávajícím krásné peníze jako “ajťák”, vidí Tanyin příchod jako možnost nového vzrušení v příliš poklidném rodinném životě.
Na předměstí se pak odehrává drama, způsobené polibkem v parku. Tanya se ocitne v nelegálně pronajímaném bytě s velice nepravděpodobnými spolubydlícími, mezi kterými je i Igor. Rodiče dostanou z centrály avízo, že jejich zapomenutá špionská buňka je rozpuštěna a převelena do Paříže. Mají starost, jak dát Tanye vědět, že se jejich působiště se mění. Do mise je vyslána Šárka, která zprávu úspěšně předá. Miliardář, Brian Demarrias, se rozchází se svojí partnerkou. Vizitka makléřky,Tanyi Cové, stále voní v jeho kapse. Setkají se jeho nemotorné námluvy s vysněnou odpovědí ztřeštěné naivní a nespoutané půvabné Tanyi? A který polibek je opravdu pravý? The Perfect Kiss je svěží komedie plná nečekaných zvratů a zápletek. (Luna Studios)

Tetsuo odpad!

Většina špatných filmů je především otravná a nudná. Málokdy už se do kin dostane něco, u čeho neexistovala vůbec žádná kontrola a na povrch tryská každou vteřinou koncentrovaná debilita. Kanadský snímek The Perfect Kiss, v němž hraje hlavní roli Lucie Vondráčková, a který režírovala "četařka Babinčáková" ukrývající se pod pseudonymem Tina Adams, bude vaše nová guilty pleasure. Nelitoval jsem ani minutu, že jsem to viděl. Je to opravdu must see. Od dob legendární Kněžny Libuše tu nebyl tak konzistentně nablblý film, v němž se spojuje nadšenectví s neumětelstvím. ()

Dadel odpad!

Nejprve upozornění pro tvůrce, kteří rozesílají uživatelům CSFD výhružné maily: film jsem skutečně viděl, a sice verzi nazvanou "The Perfect Kiss 2018 720p Web X264 Solar" staženou z warez stránky._______ Ano, film je už skutečně ke stažení z pirátských stránek a stejně jako tvůrce filmu mne to vůbec netěší. Ovšem z důvodu, že si to spousta nicnetušících diváků stáhne a pak bude trpět. Neskutečně trpět. Pokud už má být tento film někde zveřejněn, tak jedině na darkwebu někde mezi snuffem a zoofilním pornem. Nějak takhle. Je to zkrátka strašná ostuda a jako vlastenec doufám, že si nikdo ze zahraničních diváků ten film nijak nespojí s Českou republikou a ostudu bude mít pouze Kanada (které to nepřeju). Nebo lepší varianta, mohli by si to díky přízvuku a příjmení PhDr. Lucie Vondráčkové spojit s Ruskem a pak nadávat Rusákům (kterým to přeju).______ Film je naprosto nesnesitelný a i filmy Zdeňka Trošky vedle něj vypadají koukatelně. Herci středního věku všichni přehrávají jako v japonském anime pro teenagery. Řemeslnou kvalitou je to někde na úrovni nepornografických scén v pornofilmech (ale žádné porno tu (naštěstí!!!!) není). O tom, o jak amatérskou produkci šlo, svědčí už to, že závěrečné titulky mají několik vteřin a režisérka Martina "Tina Adams" Adamcová je podepsána i pod položkami jako "driver" a "catering". ______Dávám hodnocení odpad, ale jen proto, že na nižší už CSFD nemá tabulky. Ihned po skončení filmu jsem ho smazal, harddisk polil acetonem a zapálil.______ https://i.nahraj.to/f/2g8D.png ()

castor odpad!

The Perfect Shit. Údiv, šok a zoufalství. Plekancovy peníze, neumětelství na všech frontách a absence dramaturga. Režisérka a scénáristka (ano, nazývá se tak) Martina Adamcová, která si kdysi zahrála a svlékala v Nahotě na prodej nebo obou Playgirls, prostě cosi (určitě ze života) hodila na papír, splnila si zřejmě jeden ze svých velkých snů a v kanadských zasněžených parcích a ulicích (asi jediné pozitivum filmu) natočila něco, co prakticky nedává smysl, má to přehrávající a hysterickou Vondráčkovou a množství dalších extrémně hloupých postav. Uff.. ()

pepo odpad!

Od dvadsiatej minuty som rozmyslal, ci som niekedy v zivote videl v kine horsi film. Za hodinu som na nic neprisiel. Moralne zavadna sracka so zlymi ludmi vydavajucimi sa za kladne postavy a najdebilbejsimi moznymi filmarskymi rozhodnutiami 0/10 ()

Big Bear odpad!

Když je něco úplně, ale úplně nejvíc, říkám tomu ,,dostat flakem na kabinu''. Tady to byl přímej zásah osmdesátosmičkou... Samozřejmě nešlo o náhodu, šel jsem do toho úplně stejně jako se někdo nechá připoutat gumovým lanem za nohy a čeká co to bude za zážitek až skočí z mostu hlavou napřed. Rád si občas odběhnu k debilnosti, čistí to hlavu a leckdy to nahradí regulérně točené nevtipné komedie. Tohle ale byl level, který jsem ještě nepoznal. Nejedno homevideo je na tom herecky i režijně lépe. Tak šílené afektované pitvoření všech ochotníků, kteří byli všichni navíc nesympatičtí, to se tak koncentrovaně snad ani nedá jinde vidět. Vrcholem byla mutr Adamcová v růžovém overalu se srdíčky lezoucí po sněhu. Ten výjev mne bude ještě asi dlouho děsit ... Tohle byl vlastně regulérní horor odehrávající se ve dne. Akorát místo bubáka tam běhá Lucka Vondráčková s kulichem... Tohle si musím někam dobře schovat a pustit na nějaké párty s přáteli. Po pár karibskejch rumech to bude myslím ideální film pro dobře rozjetý večer... Jo a paní režisérko. Já to viděl celé, dal jsem to ! Dávám - ODPAD, protože méně už dát nejde. ()

Ruut odpad!

update: 12.1.2018 mě kontaktoval v čsfd poště nějaký poskok z distribuce proč dávám filmu ODPAD: Nuže je to proto, že pohrdám Lucií Vondráčkovoua právě takovým způsobům jednání. Vše nejhorší přeji, břídilové... ---- Za Plekyho! ()

Goldbeater odpad!

The Perfect Kiss je ten nejhorší myslitelný výtažek z hereckého pitvoření, nulové tvůrčí sebereflexe, parazitování na vánoční atmosféře a kopírování úspěchu Deníku Bridget Jonesové, při jehož sledování budete mít buď od začátku do konce otevřená ústa ze všech těch hloupých kravin, které se v něm dějí, nebo jako většina Čechů přepnete na jiný program, který nebude do takové míry urážet váš intelekt a dobrý vkus. ()

Slartibarkfast odpad!

Přetrpět tuhle kolosální sračku od vypatlané Adamcové s nesympatickou (ne)herečkou Vondráčkovou v hlavní roli chtělo kuráž a svatou trpělivost. Udržet pozornost po celý "film" je téměř nadlidský výkon, protože není nač se soustředit! Marně pátrám v paměti, zda jsem viděl něco horšího. Kdejaký studentský výkřik do tmy by si zasloužil víc pozornosti. Tajně doufám, že Lucinka nesbalí dalšího blázna, který by byl ochoten dát peníze na další podobný paskvil. 0% ()

silentname odpad!

Tento film je obdivuhodný. Je to priam fascinujúce, čo sa s týmto filmom stalo a počas sledovania budete neustále premýšľať nad tým, čo sa vlastne dialo, keď sa toto celé dávalo dokopy. Ten scenár nepôsobí ako prvá verzia. Skôr to pôsobí ako keby sa išlo z konceptnej verzie. V "The Perfect Kiss" nefunguje nič. Akože absolútne nič. Nenašiel by som tu nič čo by som dokázal vyzdvihnúť. Martina Adamcová je neschopná ako scenáristka a vôbec nemala tušenia, čo vlastne chce natočiť. Tento film po celú dobu absolútne nevie čím chce byť a čo chce dosiahnuť. A výsledkom je to čo som mal možnosť vidieť. Najväčšie problémy sú pre mňa scenár, strih, soundtrack a herecké výkony. Tieto 4 veci sú po všetkých stránkach príšerné. Kamera je celkom okey, režijne však film absolútne zlyháva rovnako. Pretože nikto nevie ako sa má vlastne na pľaci správať. Všetky scénky sú divné až do trápneho levelu, nikto tu nepodáva žiadnu reálnu ľudskú reakciu, všetci sú divní a komédia je tak nasilu, že som sa nezasmial nikdy. Len som fascinovane sledoval niektoré scénky a snažil sa pochopiť, na čo sa práve dívam. Myslím si, že najviac tu korunujú všetky scénky s Táninými rodičmi. Ja nemám šajnu, čo to malo pridať. Scénky si idú ako chcú, romantika tohto filmu je čistá tragédia a záver filmu je absolútne šialenstvo. Pretože jediné čo si poviete je to, že celá láska vznikla z toho, že si od neho dvakrát požičala na začiatku telefón? Nechápem z filmu absolútne nič. Lucie Vondráčková je otravná a herecky to absolútne nezvláda. Nikto neponúka v tomto filme nič. Od A po Z-et čistý debakel. Toto nie je len zlý film. Toto je fascinujúco zlé. A iba celú dobu užasnuto premýšľate, ako sa ot vlastne dalo dokopy a ako sa to mohlo v Čechách a na Slovensku dostať do kina. Tomu neporozumiem. Hodnotenie: F ()

WANDRWALL

Mě tenhle film překvapil. Dýchla na mě z něho pohoda. A co víc si přát od romantické komedie? Nechápu, tu averzi, kterou sem někteří vypisujou, až přímo nenávist zde šíří. Jen tak dál, vzkaz pro tvůrce. Lehkých komedií, tedy na pohodu, není nikdy dost. Viděl jsem tuším na Nova Cinema. ()

Marze odpad!

Nápad prostinké zápletky, že dívka běží za svým milým před rodiči špiony z východní Evropy je milý, jenže je to taková estráda. Pobavil mě byt , který v ruském stylu přezdobený ,naplněný věcma z adventu v USA a dojem výtvarného kýče završuje sbírka barevných bambulí . Příjemná je zima se závějemi, která se změnou klimatu u nás skončila. ve filmu je spousta nelogičností . Třeba kam se ztrácejí děcka , které měli hrdinové střídavě hlídat. The Perfect Kiss patří na kabelovou televizi. Nedovedu si představit lidi, kteří za toto zaplatili v kině 170 korun za vstupenku. ()

Arsenal83 odpad!

Toto bolo herectvo v štýle AFEKT na desiatu a všetky ženské sa tam rehocú ako zmyslov zbavené, ja neviem, kto píše také šialené scenáre. Vondráčková s vypúlenými očami v kanadskom filme je prekvapenie. Ešte väčším prekvapením je ale Matěj Hádek, ktorý si titul Dokonalý polibek vyložil tak, že ho snáď skutočne Vondráčková i rozdáva a tak jej preskakoval plot, keď Plekanec nebol doma. A vieme ako to dopadlo. ()

marhoul odpad!

Těšme se všichni, až to uvidí verbal. Dozvěděla jsem se, že režisérka prý kontaktuje místní kritiky, jestli film vůbec viděli a že jí ty počty nesedí, protože do kina se chodí přece ve dvou a ona má zjištěný počet prodaných vstupenek, nebo co. Takže tímto režisérku zdravím a veřejně jí oznamuji, že něco takového vypustí směrem k fanouškům jenom člověk absolutně neznalý filmových fanoušků. Chodím do kina, stejně jako řada jiných lidí, nejraději sama. Na to, abych koukala na plátno nepotřebuji společnost, u filmu chci mít klid. Na tuto hrůzu jsem šla ze zvědavosti. Jelikož mám V.I.P. kartu, lístek mě nestál ani vindru. Manželem zainvestovanou finanční hodnotu karty jsem již dalece vyčerpala na filmy kvalitní, takže po zbytek roku mám zadarmo pré. K filmu s Luckou Vondráčkovou: ani jsem neměla chuť tady napsat, jak jindy komentuji kde co. Pokud chce paní režisérka vidět potvrzenku, může se mi ozvat do zprávy. Já ji ten lístek klidně ukážu, mám ho v emailu, v elektronické podobě. Přihodím i názor, jaké filmy se lidem líbí, když bude chtít... :) ()

Ivoshek

Působí to spíš jako takový ty německý romantický televizní filmy, co je dávají na Prima Love v pracovních dnech dopoledne. Akorát že tohle má horší střih a horší herce. Je zajímavý, že dost scén by tu i mělo potenciál být vtipné, jenže je režie obvykle zazdila nebo herci přehrávájí tak moc, že se tomu smát příště nedá. Ta hvězdička je za vtip s vizitkou, kterej mi přišel povedenej. "To je moje vizitka, tak na mne máte kontakt. Mobil teda neplatí. A číslo do práce taky teda ne. A na té adrese už nebydlím." Celkově je to nepochybně velmi špatný film. Není ani tak amatérský, spíš prostě nepovedený, na čemž má lví podíl hlavní hrdinka (i když ta kamarádka a rodiče jsou taky dost pekelní). Nechci být zlý, ale dělat veselého přehrávajícího diblíka může fungovat, když je děvčeti dvacet. Směrem ke čtyřicítce to vyvolává spíš takové to mrazení z trapnosti. ()

ARI50 odpad!

Bože přijde den kdy si to uvědomí, katastrofa co jim leze z huby. Od a do z všechno špatně hrozně bolestivá záležitost, kdy já se na tyhle sračky vykašlu. ()

corpsy odpad!

V prvom rade obdivujem tuzemských distribútorov, že sa toto tu ,,niečo,, odhodlali pustiť do kín. A v rade druhom, by som chcel vidieť reakcie tvorcov, keď videli výsledný produkt. Ale zrejme boli spokojný a to už značí niečo o ich inteligencii. Divák má len jednu možnosť, hneď tento snímok zotrieť tým najhorším hodnotením, alebo si ho pochvaľovať ako snímok, ktorý je tak zlý, až je dobrý. Plno WTF scén, som videl v máloktorom filme. Ale amíkom sa zrejme aspoň trochu páčil. Na nich takéto trapkoviny zaberajú. ()

Lukrecie odpad!

Myslela jsem, že jsou to jen pomluvy, ale fakt se to nedá  - hysterický, afektovaný, nepříjemný... nulová hodnota. Tato masáž mi stačila opravdu jen pár minut, ztráta času a nepřinese člověku nic pozitivního, bohužel. ()