poster

Newness

Drama

USA, 2017, 112 min

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • sochoking
  **

  Vzťahová dráma, ktorá sa tvári, akoby chcela zvestovať dôležité posolstvo, avšak je len obyčajným príbehom kurvičky s peknou tváričkou, ktorá vedela všetko pekne zabaliť do premúdrelých kecov. Na konci mi Gabi už pekne liezla krkom a pri záverečných titulkoch som cítil, ako celý film, ktorý je mimochodom plný iba krásnych mladých ľudí, vyšumieva do prázdna.(11.11.2017)

 • eLeR
  ****

  Ja by som v takomto vzťahu existovať nevedela, a evidentne ani Martin, ktorý bol pre udržanie vzťahu ochotný urobiť hádam všetko ... no a ako to dopadne s Gabi, ktorá mala sama so sebou problémy, to sa uvidí. Tá miestami lezie aj na nervy ... nuž, ale v tom filme nechýbalo nič z Doremusa, výborná atmosféra, nálada, kamera, hudba ... ja jeho filmy skrátka môžem.(18.1.2018)

 • Marqta
  *

  Byla jsem na to hodně zvědavá, ale ve výsledku mě to zklamalo. Nevím moc co si myslet. Přišlo mi, že všechny nějaké "vyhrocené" okamžiky byly poskládané v následujícím sledu okolností; ta divná holka se začne chovat divně a začne křičet a udělá z ničeho hrozný problém- odejde- týpek se pak cítí být vinen, jakože udělal něco špatně. To je jedna věc co mi přišla absurdní, další byla vůbec prostě celé ta postava Gabi a v neposlední řadě i celý příběh filmu. Je to takové prázdné nanicovaté a hloupé.Škoda. Jedna a půl hvězdičky.(26.12.2017)

 • kaylin
  **

  Chápu, že se snímek vlastně snaží říct to, jak jsou vztahy komplikované a že to je vlastně většinou jenom proto, že si je komplikované děláme samy. Ale i když byli herci vybráni typově dobře, tak mě Hoult nebavil a Costa mě vyloženě iritovala, že jsem trochu doufal, že by se to mohlo zvrtnout ve slasher a ona umře... Bohužel žánr se náhle nezměnil.(2.3.2018)

 • Marze
  **

  Film o vřelosti ve vztahu a odvaze přiblížit se k druhému. Ona je typ Anety Langerové, on jak z módního žurnálu. Působí jako správný psychotický pár do filmu, takže jsem byl překvapen, že celý děj byl uvěřitelná sociologicko-psychologická sonda do jejich života, trochu fádní. Ale mnoho českých párů vede ještě obyčejnější život. A ten sladký závěr, němž tvůrci divákům napovědí slovy jedné z postav "jsou jen děti co si hrají na rodinu". Jeden chce být opečovávaný, druhý pečující rodič a druhý si role vymění.(6.3.2018)

 • Chilly00
  ****

  Filmy Drakea Doremuse jsou prostě vždycky o vztazích, podobně koncipované, podobně zahrané... ale já je mám pro jejich něžnost, unikavost a schopnost přirozeně zachytit stádia vztahu dvou lidí ráda. Trochu to připomíná svým námětem LOVE od Gaspara Noé, i když samozřejmě notně uhlazenou, mnohem mainstreamovější a uzpůsobenou pro daleko širší publikum. Film příliš nového nepřináší (ani v rámci režisérovi vlastní tvorby), ale na Doremusovu filmařinu se mi zkrátka hezky dívá.(8.2.2018)

 • Karin.Kiss
  ****

  Som v šoku z nadmerne zlého hodnotenia. Jednoduchý dej o vnútre dvoch ľudí, ktorí sa stretli v nevhodný okamih ich životov. Pekné snímky, uveriteľné herecké výkony. Príjemná stavba príbehu; dokonca som ani raz neskontrolovala minutáž filmu. Tvorcovia týmto počinom nič nepokazili - 4*.(1.2.2018)

 • ver_mah
  *

  Čekala jsem, že tento film bude mít velký potenciál. Bohužel při druhé polovině filmu mi došlo, že jsem se naprosto mýlila.(12.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace