Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

V belgickém mysteriózním krimiseriálu se na začátku ocitneme v hotelu Beau Séjour, ve kterém se probouzí hlavní hrdinka Kato Hoeven (Lynn Van Royen). V koupelně najde svou vlastní mrtvolu v zakrvácené vaně. Vůbec na nic si nevzpomíná. Neví, jestli je živá nebo mrtvá, ale ví, že to musí zjistit a záhadu vyřešit... (Trajektt)

Recenze (2)

rudka 

všechny recenze uživatele

Veľmi dobre spracovaná téma. Nemám moc rád fantaz-magorie, ale toto sa skutočne podarilo. Herecké výkony 1. série ničím výnimočným, ale zaujímavý scenár, námet, pútavo natočené, s náležitým napätím do poslednej minúty. Druhá séria dokonca ešte lepšia, pribudli aj slušné herecké výkony. Za mňa 5* a palec hore! ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Na konci mohu napsat, že mě to zaujalo svou odlišností, mysteriózností a Belgie, co by seriálová země je pro mě velká neznámá......Jelo to celé svým tempem, pachatele jsem neuhodla, ale tak to má být. Velká pecka to není, ale jako relax to beru. Celkově to na mě působilo průměrným dojmem, ale to neznamená, že na druhé to bude působit stejně. Něco mezi trojkou a čtyřkou. Možná to mohlo být výraznější v určitých momentech, přece jen bych uvítala víc adrenalinu....... ()

Reklama

Galerie (103)

Reklama

Reklama