poster

Ulička Apple Tree Yard (TV seriál)

 • Velká Británie

  Apple Tree Yard

Drama / Thriller

Velká Británie, 2017, 3 h 50 min (Minutáž: 57–58 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • emma53
  ****

  Emily Watson nekompromisně svým hereckým umem válcuje všechny ostatní, kteří se tohoto projektu účastnili. Z Bena jsem mírně zklamaná, čekala jsem od něj víc. Nicméně téma je zcela aktuální, což pochopí asi hlavně ženské plémě, které v tomto věku, kdy nastává v mnoha manželstvích krize, nedostatek lásky a komunikace, může dojít k takovému neskutečnému zkratu, jak je to patrné z tohoto případu. Tak uvidím jak to Jessica rozlouskne v posledním dílu.......zatím slabší čtyřka. Asi jsem takový závěr podvědomě čekala a Emily má u mě vroubek, tak jsem zvědavá, kdy si to vyžehlí.(26.2.2017)

 • hanagi
  ****

  Nevěra je vždycky risk, protože nikdy nevíte, jak moc vám vášeň zatemní mozek a už vůbec se nemůžete spolehnout na svůj protějšek...Z okouzlujícího milence se snadno vyklube labilní osobnost a patologický lhář, a na průšvih je zaděláno. Emily Watson jako vždy výborná, škoda že Ben Chaplin mi vzhledem i hereckým projevem připomíná plastovou figurínu.(21.12.2018)

 • Mlle
  ***

  Pro mě osobně strašlivě nezáživné téma – mimomanželský sex padesátileté dámy s náhodnou známostí neshledávám interesantní, ani když se z něho vyklube zapeklitý kriminální případ, a ani když charakter příjemně a vyrovnaně dospělé postavy v podání Emily Watson vzbuzuje samozřejmé sympatie. 3 hvězdičky znamenají v tomto případě vysoké hodnocení – vše ostatní – zápletka, herci, texty i kamera – tu totiž šlape jako hodinky. Jen rytmiku bych upravila – šokující řezy v závěru každého dílu by si zasloužily vyvážit dynamičtějším dějem uprostřed jednotlivých dílů. Část závěrečné episody odehrávající se v soudní síni je vydařeným hereckým koncertem.(12.2.2017)

 • lubica1995
  *****

  Od prvej minúty ma miniseriál nútil pozerať na všetko tak akosi smutne.. Hlavná hrdinka bola tak praobyčajná, až som mala pocit, že ju dennodenne stretávam na ulici. Cestou z práce a možno som to ja. Spracované realisticky. Až po vraždu. A to potom len sa dostavil pocit, ktorý som nevedela zaradiť. Kto bol on? A kto je ona?? Najlepšie boli záverečné minúty pred koncom. Pre mňa nezabudnuteľný príbeh.(15.3.2019)

 • Unlikelyhero
  *

  nepříjemné, otravné, trampoty nesympatických postav potácejících se ve svých nesympatických životech, občas lepší moment, jinak čekání na godota, blbosti u soudu(16.4.2019)