Ulička Apple Tree Yard (TV seriál)

Apple Tree Yard

Drama / Thriller

Velká Británie, 2017, 3 h 50 min (Minutáž: 57–58 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Emily Watson nekompromisně svým hereckým umem válcuje všechny ostatní, kteří se tohoto projektu účastnili. Z Bena jsem mírně zklamaná, čekala jsem od něj víc. Nicméně téma je zcela aktuální, což pochopí asi hlavně ženské plémě, které v tomto věku, kdy nastává v mnoha manželstvích krize, nedostatek lásky a komunikace, může dojít k takovému neskutečnému zkratu, jak je to patrné z tohoto případu. Tak uvidím jak to Jessica rozlouskne v posledním dílu.......zatím slabší čtyřka. Asi jsem takový závěr podvědomě čekala a Emily má u mě vroubek, tak jsem zvědavá, kdy si to vyžehlí.(26.2.2017)

Nevěra je vždycky risk, protože nikdy nevíte, jak moc vám vášeň zatemní mozek a už vůbec se nemůžete spolehnout na svůj protějšek...Z okouzlujícího milence se snadno vyklube labilní osobnost a patologický lhář, a na průšvih je zaděláno. Emily Watson jako vždy výborná, škoda že Ben Chaplin mi vzhledem i hereckým projevem připomíná plastovou figurínu.(21.12.2018)

Pro mě osobně strašlivě nezáživné téma – mimomanželský sex padesátileté dámy s náhodnou známostí neshledávám interesantní, ani když se z něho vyklube zapeklitý kriminální případ, a ani když charakter příjemně a vyrovnaně dospělé postavy v podání Emily Watson vzbuzuje samozřejmé sympatie. 3 hvězdičky znamenají v tomto případě vysoké hodnocení – vše ostatní – zápletka, herci, texty i kamera – tu totiž šlape jako hodinky. Jen rytmiku bych upravila – šokující řezy v závěru každého dílu by si zasloužily vyvážit dynamičtějším dějem uprostřed jednotlivých dílů. Část závěrečné episody odehrávající se v soudní síni je vydařeným hereckým koncertem.(12.2.2017)

Od prvej minúty ma miniseriál nútil pozerať na všetko tak akosi smutne.. Hlavná hrdinka bola tak praobyčajná, až som mala pocit, že ju dennodenne stretávam na ulici. Cestou z práce a možno som to ja. Spracované realisticky. Až po vraždu. A to potom len sa dostavil pocit, ktorý som nevedela zaradiť. Kto bol on? A kto je ona?? Najlepšie boli záverečné minúty pred koncom. Pre mňa nezabudnuteľný príbeh.(15.3.2019)

• Unlikelyhero

nepříjemné, otravné, trampoty nesympatických postav potácejících se ve svých nesympatických životech, občas lepší moment, jinak čekání na godota, blbosti u soudu(16.4.2019)