Tape 1, Side A (S01E01) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 53 min

• stitch7

Pitomoučké dialogy, k tomu obyčejné písničky. Ale joo, hlavní myšlenka se mi zalíbila. Tak uvidíme.(12.4.2017)

Nejzajímavější je to tajemno okolo nejistoty Claye v tom, kdo všechno o těch kazetách ví. Netflix tenhle středoškolský seriál nenatáčí ve stylu ostatních středoškolsych plochých slátanin a úspěšně maskuje téma středoškolské šikany, která je přítomna v množství plochých teenage seriálů jako vedlejší příběhová linie. Pilot funguje, jelikož mě přinutil podívat se na další díl.(17.4.2017)

Jeden z najlepších pilotov za poslednú dobu. Presne ten typ seriálu, ktorý vás chytí a nepustí. Poznám pár ľudí, ktorých prvý diel moc nezaujal a tým som neodporúčal pozerať celý seriál. Ďalej je to viac-menej o tom istom, aj keď s odstupom času (po do pozeraní celej 1. série) hodnotím tento diel ako najlepší.(28.4.2017)

Pokud bude i zbytek seriálu stejný jako Pilot, můžu mu rovnou dát 5 hvězdiček. Téma teenegereské deprese a šikany, která přeroste až k sebevraždě vyžaduje především silný scénář. To se Yorkeyovi podařilo skvěle. Mistrovsky zkombinoval dvě časové linie, které následně spojil do jednoho silného zážitku. Formální stránka epizody (barvy, kamera) se tomu následně přispůsobila. To je jedině dobře. Jedinou nevýhodu vidím v dialozích, které jsou místy až moc nepřirozené. 9/10(18.5.2017)

Hannah zatiaľ vyzerá iba ako obyčajný terč drbov na strednej škole, ublížené dievčatko ktoré to psychicky nezvládlo. No dej sa zaujímavo rozvíja od prvých minút, so sprievodom výborných pesničiek a Dylan Minnette sedí do hlavnej úlohy bezchybne. Nebolo to dokonalých 50 minút, za tú krátku dobu sa naskytli aj hluché miesta, ale rozhodne nekončím. Som zvedavá na druhú stránku kazety.(16.4.2017)