Hanniny vztahy se hroutí kvůli žárlivosti a pomluvám. Alex se mezitím vypořádává s výčitkami svědomí a kluci se snaží přesvědčit Claye, aby se opil. (Netflix)

Jenda

Po sedmi epizodách je Alex asi nejzajímavější postava na těch kazetách. Začal jsem mít pocit, že nutnost pustit si další a další díl je spíše hnána zvědavosti na to, co se stane úplně na konci. ()

TomX2

Celkový dojem: Ako predošlý diel určite lepší a väčší zážitok, avšak seriál ešte zatiaľ stále nemá čím nadchnúť a v podstate sa toho ani moc nedeje. Záver zaujímavý, ďalší diel by mohol byť zhruba pre mňa. Moje hodnotenie: 50% ()

honajz2

Pro mě zatím asi nejlepší epizoda, protože už mě ty postavy začínají konečně aspoň trochu zajímat a jedna má i nějaké charisma. A konečně to má i nějakou atmosféru. Každopádně to taky vypadá dost hloupě, protože jestli se holka zhroutila kvůli takové chujovině, tak je to celé na smích. Sice mě kupodivu pořád zajímá, co z toho vypadne, ale asi to bude blbost. Nebo taky ne, uvidím, třeba už příští díl mě dostatečně odradí od toho sledovat dál... 3* ()

ashtangi

Taaak hloupé, ale tak moc. Pěknej zadek je důvod k tomu se hroutit? Za to by mu měla děkovat a to že začne chodit s kamarádkou je taky problém? Kvalita děje jde rapidně dolů. ()

Najt

No upřímně se zatím neděje nic, kvůli čemu by naše Hannah musela mít depky. To že ji dali na seznam s nejhezčím zadkem by ji spíš mělo lichotit, a že ji jeden dement za zadek chytl, i když o něm ví že to je hovado. Kvůli tomu vyvádět je trošku nesmysl. Vyprávění mě v tomto díle moc nezaujalo a tak je pro mě nejzajímavější Clyde. Jinak skvělé natočené a trochu připomínající Life is Strange. ()

vitapavlik

Jen nechápu proč je ve školní jazzový kapele nenaučí aspoň provléct si kabely ke kytarám za popruhem, aby si je z těch kytar nevykopli :) Líbí se mi ty přechody dané teplotou barev, člověk se aspoň vyzná, kdy je děj retrospektivní a kdy je ten actual děj, kde už je Clay sám. Ty soundtracky jsou fakt dobrý. Skvělé zpracování se zasloužilo o hvězdičku navíc. ()