Tape 2, Side B (S01E04) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 57 min

 • janinka123
  *****

  ,,We are always watching someone. Following someone. And being followed. Facebook, Twitter, Instagram: they've made us a society of stalkers and we love it."(26.6.2017)

 • TomX2
  ***

  Celkový dojem: Po dopozeraní celej série som si všimol, že som zabudol napísať a ohodnotiť štvrtý diel, tak sa skúsim krátko a vystížne podeliť o svoje názory: Priemer, herci znovu previedli slušnú prácu, páčilo sa mi, ako má hlavný hrdina paranoju a tým to seriál robilo tak psycho, avšak scenár mi prišiel dosť prehnaný svojou ,,dojemnosťou" Moje hodnotenie: 60% (30.8.2017)

 • ashtangi
  **

  Boring! Tedy děj začíná být opravdu hloupý. Nána Hanna toužící po pozornosti (neumí zatáhnout žaluzie) a hloupý Clayi, který si není schopný poslechnout hned všechny kazety (to nedává smysl) :-O(19.5.2017)

 • itsp4trik
  odpad!

  Děj je extrémně nudný, předvídatelný a stále otravný. Hlavní postava Clay je extrémně nesympatická, stejně jako další hlavní postava Hannah, která řeší naprosto stupidní problémy. Tady jsem skončil a asi nikdy nebudu pokračovat!(27.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace