Tape 4, Side B (S01E08) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 54 min

"What if my melodies are the ones nobody hears."(17.4.2017)

Spoiler. Stejně jako předchozí epizody tvoří i tento dvě dějové linie. První je Hannino vyprávění o její snaze napsat báseň. Přestože se jí báseň celkem povede, nepřinese nic víc než další úzkost a posměch. Tato linie se tvůrcům velmi povedla, přestože vypovídá o maličkosti, je schopna vyvolat velké emoce. Druhá příběhová linie popisuje souboj, který nastal uvnitř Clayovi osobnosti. Musí se rozhodnout jestli bude pokračovat v poslouchání kazet a boji se třídou, jenž se s tím pojí nebo toho nechá a bude znovu žít "normální" život. Toto rozhodování prožije na výletě s Tonym. S ním vyleze na skálu, kde si bude připraven poslechnout, co mu jeho kamarád říká. Nemyslím si, že by mi unikl ten metaforický význam vyšplhání na skálu, ale přesto se mi zdálo, že to bylo do děje vpasované moc násilně a neprofesionálně. Celkově se nejedná o špatný díl, avšak laťka byla předchozí epizodou nastavena moc vysoko. 7/10(19.5.2017)

"FUUUUUUUUUUUCK"(22.4.2017)

• TomX2

Celkový dojem: Zatiaľ najhorší diel. Nemám rád, keď sa scenáristi snažia takto chytať za slovíčka a po ôsmych dieloch prísť a vysvetliť niečo, čo normálny človek pochopí už v prvej epizóde. Divné mi je aj to, že Clay hneď takto zmenil názor, nuž scenár toho seriálu nemá čím prekvapiť. Moje hodnotenie: 30% (29.8.2017)

Zpátky do minulosti, zabřednout do vyprávění. Konec minulého dílu navnadil, toto zase ale nebylo uplně ono.(18.4.2017)