Hannah se na letním večírku stane svědkyní traumatické události. Clay se snaží přesvědčit Justina a Marcus ho varuje, že to nejhorší je teprve čeká. (Netflix)

TomX2

Celkový dojem: Tvorcovia nám znovu do deja dávaju to, čo sme vedeli už niekoľko epizód predtým, postavy sa chovajú znovu ako totálni čuráci a ja si len môžem píliť nervy nad totálne preflaknutým scenárom. Nuž emotívne je tento diel fajn a herci opäť ukázali slušný výkon, avšak ako celok je tento diel priemerný. Moje hodnotenie: 60% ()

TroiMae

Chápu to dobře, že Bryce znásilní Jessicu a Hannah z toho viní Justina, jejího kluka, že jí nepomohl… protože tam nebyl... zatímco ona tam byla a dívala se na vše ze skříně :o ()

netahlo odpad!

U predchoziho dilu jsem umiral smichy a tady uz jsem ani nemel silu se smat. Dle mistniho hodnoceni je videt, ze uz nam dorostla generace vymytejch mozku, ktera vyrustala na Pratelich a citi se byt vic americka, nez sami Americane. Jo a nezapomente napsat komentar v anglictine, to je tak sexy! ()

Najt

Nejlepší díl ze seriálu zatím. Konečně je nějaký důvod, který má velkou váhu, doposavad to byly vesměs blbustky až nesmysly. Seriál je skvělé natočený se skvělým soundtrackem připomínající opravdu Life Is Strange a Clay a jeho výbuch zuřivosti na konci epizody mě pobavil. ()

vitapavlik

Nemyslel jsem, že mě tenhle hodne zvláštní seriál překvapí něčím hodně zvláštním (rozuměj divným). Myslím, že tenhle díl udělal seriál 13 reasons why ještě trapnějším, než jsem si myslel, že je. Neříkám že je špatný, každopádně. Možná to jen nedostatečně prožívám anebo je opravdu pro jiné lidi, než sem já. Schválně si představte, že tohle popisujete jako důvod něčí sebewraždy. ()