Tape 5, Side A (S01E09) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 59 min

Celkový dojem: Tvorcovia nám znovu do deja dávaju to, čo sme vedeli už niekoľko epizód predtým, postavy sa chovajú znovu ako totálni čuráci a ja si len môžem píliť nervy nad totálne preflaknutým scenárom. Nuž emotívne je tento diel fajn a herci opäť ukázali slušný výkon, avšak ako celok je tento diel priemerný. Moje hodnotenie: 60% (29.8.2017)

Za mě nejlepší epizoda seriálu. Neuvěřitelně vypiplaná záležitost ve všech důležitých bodech, stejně tak i detailech. Pozoruhodné je hlavně vyprávění, které se nyní rozděluje na menší segmenty i v rámci jednotlivých časových linií. Doposud byly všechny důvody poměrně drobné záležitosti (ztrapnění před třídou, podraz, který vede ke ztrapnění před celou školou, atd.), avšak nyní se dostáváme hluboko za hranici zákona. 10/10(19.5.2017)

"Part of me knew I shouldn't go to Jessica's house that night. But another part of me couldn't help but wonder what or who I might be missing out on."(19.11.2017)

,,I needed a change. I needed to be someone new. Have you ever felt like that? I wasn't going to be invisible anymore. I was going to start brand new. I was going to cut away the past and leave it all behind. I was going to work harder, be smarter and be stronger. Because you can't change other people, but you can change yourself."(17.7.2017)