Tape 6, Side A (S01E11) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 55 min

 • janinka123
  *****

  ,,Clay... Helmet... your name does not belong on this list. But you need to be here if I'm going to tell my story. If I'm going to explain why I did what I did. Because you aren't every other guy. You're different. You're good and kind and decent. And I didn't deserve to be with someone like you. I never would. I would have ruined you. It wasn't you. It was me, and everything that's happened to me."(21.7.2017)

 • estik97
  ****

  Pro mě zatím nejlepší díl, jinak je to hrozné zklamání. Líbí se mi Kate Walsh a Christian Navarro, ale jinak je to pro mě zbytečné, koukám se už jenom z povinnosti, abych věděla, jak se to doklepe. Nijak zvlášť se mi nelíbí ani hudební doprovod. Celá ta situace mi přijde hloupá a nesmyslná, Hannah si za většinu situací může sama a všichni se chovají, jak úplní idioti. Vím, že má tohle upozornit na šikanu a pomoci to lidem, kteří jsou šikanováni, ale přijde mi to jako hrozná volovina.(13.6.2018)

 • Lucjen
  ****

  Na túto časť som sa úplne triasla. A nakoniec nesklamala. Trochu som dúfala, že na Claya vrhne iné svetlo, no na intenzite to neubralo. Kvalita prudko stúpa...(4.5.2017)

 • TomX2
  *****

  Celkový dojem: Rozhodne najlepší diel (teda aspoň zatiaľ) - áno, Hannah a Jessica sa stále chovajú ako úplne pi*e, ale to by potom nebolo ono. Som rád, že tu konečne máme plnohodnotný diel a že Jessica Yu to zatiaľ ako jediná žena režíruje najlepšie. A.. ja som mal z tejto epizódy zimomriavky po skoro celú montáž a aj mňa, hroznú bytosť to chytlo za srdiečko. Dúfam, že sa dočkáme aj epizódy z pohľadu súdnej siene, ako v Klass. Spokojnosť. Moje hodnotenie: 90% (29.8.2017)

 • PoprockCZ
  *****

  Jsem zvědavá, co bude následovat a jak vše nakonec dopadne. Je to hodně silné. Celý příběh je drsný, nechci si připustit, že by se byť jen zlomek z něj mohl ve skutečnosti opravdu stát. Party, oblíbenost, prestiž... velká mlčící skupina přihlížejících, neschopná nést zodpovědnost za své činy, raději se zbaběle schovává za lži a snaží se vše oddálit, zapomenout, hlavně nic nedělat, aby náhodou pravda nevyvstala na světlo, protože pravda bolí... A oni to moc dobře vědí.(4.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace