Tape 6, Side A (S01E11) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 55 min

Nejočekávanější díl nezklamal. "Get the fuck out!"(23.4.2017)

,,Clay... Helmet... your name does not belong on this list. But you need to be here if I'm going to tell my story. If I'm going to explain why I did what I did. Because you aren't every other guy. You're different. You're good and kind and decent. And I didn't deserve to be with someone like you. I never would. I would have ruined you. It wasn't you. It was me, and everything that's happened to me."(21.7.2017)

Jsem zvědavá, co bude následovat a jak vše nakonec dopadne. Je to hodně silné. Celý příběh je drsný, nechci si připustit, že by se byť jen zlomek z něj mohl ve skutečnosti opravdu stát. Party, oblíbenost, prestiž... velká mlčící skupina přihlížejících, neschopná nést zodpovědnost za své činy, raději se zbaběle schovává za lži a snaží se vše oddálit, zapomenout, hlavně nic nedělat, aby náhodou pravda nevyvstala na světlo, protože pravda bolí... A oni to moc dobře vědí.(4.8.2017)

Celkový dojem: Rozhodne najlepší diel (teda aspoň zatiaľ) - áno, Hannah a Jessica sa stále chovajú ako úplne pi*e, ale to by potom nebolo ono. Som rád, že tu konečne máme plnohodnotný diel a že Jessica Yu to zatiaľ ako jediná žena režíruje najlepšie. A.. ja som mal z tejto epizódy zimomriavky po skoro celú montáž a aj mňa, hroznú bytosť to chytlo za srdiečko. Dúfam, že sa dočkáme aj epizódy z pohľadu súdnej siene, ako v Klass. Spokojnosť. Moje hodnotenie: 90% (29.8.2017)

Na túto časť som sa úplne triasla. A nakoniec nesklamala. Trochu som dúfala, že na Claya vrhne iné svetlo, no na intenzite to neubralo. Kvalita prudko stúpa...(4.5.2017)