Tape 7, Side A (S01E13) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 1 h

Musím tvrdiť že posledná časť série bola dosť drsná.(23.4.2017)

,,Some of you cared. None of you cared enough."(2.8.2017)

Závěr první série uspokojivý. Myslím, že ani nemá cenu děj dál rozpitvávat a natahovat dalšími epizodami. Scéna ve vaně, síla.(25.5.2017)

Achjo. Poslední epizoda zklamáním. První půlka kde se ukazuje ještě Hana je skvělá ale pak to začne ztrácet tempo a scénáristé musí ryche uzavřít konce všech postav a podle toho to taky vypadalo.Závěr s odjezdem do západu slunce ani nekomentuju.(27.4.2017)

Celkový dojem: Jedno z najhorších zakončení sérií - postavy sa znova chovajú ako totálni dementi, dialógy otrasné (Kevin Porter má svojim prístupom neskutočne iritoval a každý spravný chlap by mu najlepšie mal dať niekoľko výchovných) a scenár mi opäť prišiel spackaný. Po emotionálnej stránke je to ale dosť emotívne, dokonca som aj mal zimomriavky a áno, posledných zhruba 20 napínavých minút má čo ponuknúť a díky ním sa určite môžme tešiť na ďalšiu sériu, avšak ako celok je tento záverečný diel priemerný Moje hodnotenie: 50% (30.8.2017)