Courtney udělá odvážné rozhodnutí. Clayovy vzpomínky na Hannah ho vzdalují od Skye. Někdo zničí vydavatelství ročenek. (Netflix)

Arsenal83 odpad!

Namiesto toho, aby sa riešilo znásilnenie spiaceho dievčaťa, sa v tejto časti všetko sústredí len na dvoch dospelých buzerantov, ktorí majú adoptovanú niečo ako latentnú lesbičku a potom mladého buzíka sklamaného z lásky. A keď ukážu už aj hetero pár, tak on je chudák impotent a vidí ducha. Táto séria je už čistá propaganda úchylov. ()

stitch7

Zpátky v zajetých kolejích (demence). "Hm, já ironii nechápu" "To vlastně asi nikdo." Intelektuální hlody o ničem, nově navíc trvající celou hodinu. Kam tohle směřuje? ()

Esgalnor

Pořád mám problém s postavou Claye jakožto hlavním charakterem, ale obecně epizoda skvělá, s takovou úrovní bych byl spokojen. Vygradované závěry mě na 13RW baví nejvíc. ()

BlackHood

Nechci být hater, ale přijde mi, že na všechny scény, na kterých by se muselo více zapracovat (třeba fotka Alexe z nemocnice) chybí záběr, jakoby se tvůrcům nechtělo nic dělat. A taky je to takové moc idealizované, až to nepůsobí reálně. Ale vzhledem k tomu, že se tam nic neděje, to je hodně návykové. ()