Two Girls Kissing (S02E02) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2018, 1 h

 • BlackHood
  ***

  Nechci být hater, ale přijde mi, že na všechny scény, na kterých by se muselo více zapracovat (třeba fotka Alexe z nemocnice) chybí záběr, jakoby se tvůrcům nechtělo nic dělat. A taky je to takové moc idealizované, až to nepůsobí reálně. Podle mě, když někdo o sobě přizná, že je homosexuál, tak mu pak bude ze začátku mnohem hůře, než předtím. Vím, že se seriál snaží pomáhat, ale tady to dělá špatně. Když nějaký homosexuál uvidí, že jeho sexualitu v 13RW všichni příjmou bez problému, tak pak může zjistit, že realita taková není... No a pak právě může udělat to, čemu se tvůrci seriálu snaží zabránit... Ale vzhledem k tomu, že se tam nic neděje, to je hodně návykové.(23.5.2018)

 • micle21
  ****

  Clay je fakt hroznej dement.(22.5.2018)

 • Remivsremi
  *****

  Nabírá to na intenzitě. Bál jsem se druhé sezóny, ale již druhá epizoda ospravedlňuje její vznik. Tohle zajde hodně daleko.(18.5.2018)

 • Esgalnor
  ****

  Pořád mám problém s postavou Claye jakožto hlavním charakterem, ale obecně epizoda skvělá, s takovou úrovní bych byl spokojen. Vygradované závěry mě na 13RW baví nejvíc.(19.5.2018)

 • stitch7
  *

  Zpátky v zajetých kolejích (demence). "Hm, já ironii nechápu" "To vlastně asi nikdo." Intelektuální hlody o ničem, nově navíc trvající celou hodinu. Kam tohle směřuje?(16.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace