The Smile at the End of the Dock (S02E06) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2018, 58 min

 • yeniczek
  ***

  Epizoda, která popírá absolutně vše, co se událo v první sérii. Nechápu to nejvyšší hodnocení. Škoda. Tvůrci úmyslně tahají dolů celý koncept a z postavy Hannah dělají akorát nesympatickou blbku, která nakonec měla něco se všemi, s každým (kromě Claye) se bavila 10x více, než přiznala. Fakt, že by se na Zachově kazetě ani slůvkem nezmínila o onom létě, je asi stejné sci-fi, jako že by se zrovna Zach zachoval kvůli dementním kamarádům tak, jak to udělal zde. Druhá série se měla přes Hannah přenést a zaměřit se někam úplně jinam - na toxické prostředí školy, kde se udála tragédie. To by pak klidně mohlo vyústit stejným směrem, kterým tato série směřuje a bylo by to o level jinde.(31.8.2018)

 • micle21
  *****

  Božee, ty dva měli zůstat spolu...(27.5.2018)

 • Esgalnor
  *****

  Atmosférou a celkovým feelingem trochu odklon od minulých epizod, především zde víc prostoru získávají flashbacky, které byly na první sérii výborné. Zach je navíc po Jessice zatím nejzajímavějším předvolaným, postavy si procházejí zajímavým vývojem. Občas to trošku hapruje na hranici uvěřitelnosti, ale zatím se to drží v té únosné mezi. Příběh se posouvá, především to ale drží skvěle napsané postavy.(21.5.2018)

 • cingi.t
  *****

  Celú sériu neviem, prečo by sa mala zabíjať, ľudia zažívajú horšie veci aj mladší. Ona si len všetko brala príliš osobne a potrebovala byť stredobodom pozornosti po dobrom alebo po zlom. Po tejto časti už vôbec nechápem prečo sa zabila. Raz zažiješ niečo pekné, tak aspoň vieš, že to ide a žiješ pre to, aby si to mal znova a nevyserieš sa na to úplne zbytočne. Hannah je veľmi hlúpa postava a ak tatko rozmýšľajú stredoškoláci, tak škola nim naozaj nemá ako pomôcť a vedieť, že sa niečo deje.(25.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace