Reklama

Reklama

Proč? 13x proto

(seriál)
  • USA 13 Reasons Why
Trailer 3
Drama / Mysteriózní
USA, (2017–2020), 47 h 32 min (Minutáž: 49–99 min)

Tvůrci:

Brian Yorkey

Předloha:

Jay Asher (kniha)

Hrají:

Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn, Justin Prentice, Miles Heizer, Ross Butler, Devin Druid, Amy Hargreaves (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(49)

Tajemství. Lži. Pomsta. Na Liberty High mají všichni co skrývat… A pravda už má brzo vyjít na světlo. (Netflix)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

dragon94

Třetí série se mi zdála lepší, jak druhá. Ale to, jak se Clay chová ve 4. sérii. To se nedá koukat. Takhle by se snad nezměnil nikdo. To jeho chování prostě absolutně nedává smysl. 

Uživatel BackPa smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

BackPa

Tohle nemělo dostat ani tu druhou sérii. Už v ní bylo dost věcí, které přímo odporovali povahám postav a ději z první série. Třeba celý ten románek se Zachem... Což byla mimochodem jediná dobrá epizoda ve druhé sérii. Třetí ani čtvrtou už jsem si raději nepouštěl.

na příspěvěk reagoval BackPa, BackPa

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Už u druhé řady jsem si říkal, jak posrali postavu Claye, ale to co zatím vidím v té 4., to už je docela přepal. Jako sakra proč?

na příspěvěk reagoval dragon94

Sylviiii

Sylviiii (hodnocení, recenze)

Docela se divím, že se nikdo nezeptal Justina na ty fleky po těle, bylo to dost očividný, a první náznak, že se s ním něco děje...

na příspěvěk reagoval martinbucek

stepankoby1

stepankoby1 (hodnocení, recenze)

Sylviiii

Nebyl si v první ještě vědom, že si Hannah jen představuje? Pokud si dobře pamatuju, až ve druhé o tom ani nezačal pochybovat a v pohodě si s ní povídal, řval na ni, a celkově se k ní choval jako k samostatné druhé osobě.

na příspěvěk reagoval Sylviiii

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

co to kurva bolo?....asi trpim nejakou formou sebaposkodovania, ked som obetoval 10 hodin tejto picovine....netflix nech sa uz vykasle na dojenie svojich serialov, moc sa v nich odzrkadluje cw tvorba, stranger things uz tiez asi pojde do sraciek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

alebo to bude SPOILER,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ani?::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::to by bolo cool

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

stepankoby1

co je jasne, ze doteraz bol akoze nezlomny frajer, ale teraz si myslim, ze ma v sebe viac osobnosti.....uvidim tak o 4 hodiny, ci som mal pravdu, alebo mi tvorcovia pripravili aspon jeden poriadny wtf twist

stepankoby1

stepankoby1 (hodnocení, recenze)

Čtyři epizody za mnou, a tohle jsem si nepředstavoval ani v té nejhorší noční můře. :D Pomalu bych se šel radši dívat na Ulici, taky stejná telenovela, ale aspoň tam není každá postava totální psychopat.

na příspěvěk reagoval ALIENka_

Sylviiii

Sylviiii (hodnocení, recenze)

A Jessica co spí s klukem, kterej šikanuje Claye, to už taky nemůžou myslet vážně...

Sylviiii

Sylviiii (hodnocení, recenze)

Ta bitka s policií, to už je moc... Aneb jak všechno nafouknout a udělat ze všeho mega drama..

na příspěvěk reagoval martinbucek

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

ALIENka_

Slyšel jsem. Proto jsem se do nich už raději nepouštěl. Ačkoli i kdyby to bylo na úrovni série druhé, tak bych se do nich nepouštěl. Takhle to dopadá, když se někdo rozhodně ždímat seriál, který měl být jen a pouze jednosériovou jednohubkou.

Naštěstí nám tu nevznikla druhá, třetí a čtvrtá  řada Chernobylu a bůh ví čeho ještě.

na příspěvěk reagoval ALIENka_

ALIENka_

ALIENka_ (hodnocení, recenze)

Čtvrtá série je taková kolosální sračka. Tvůrci už si z toho dělaj vyloženě prdel. :D No nic aspoň se zas můžu nad něčím pořádně nasrat.

Sylviiii

Sylviiii (hodnocení, recenze)

dragon94

To buď rád že jsi neviděl třetí sérii, tam z něj udělali chudáka. A že on je to vlastně hodnej kluk...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Pak mi prosím někdo napiště co se ve čtvrté sérii dělo a jak to celé dopadlo.

Osobně mě druhá série natolik zhnusila, že už jsem dále nepokračoval... obzvláště tím jejím vyzněním a opuštěním původní myšlenky, kdy se tvůrci snažili, aby sebevraždám zabránili, a aby tyto věci lidé oznámovali nebo, alespoň s někým mluvili..

Což ve druhé sérii totálně pohřbili a to, že na konci Bryce dostal jen podmínku, potom co proti němu svědčilo tolik lidí... To je krásný vzkaz lidem, kteří se nachází v podobné situaci... že cokoliv co udělají tak je to stejně zbytečné a jemu to stejně projde.

na příspěvěk reagoval Sylviiii, ALIENka_

Sylviiii

Sylviiii (hodnocení, recenze)

Z Claye udělali dobrýho magora. A celej děj se odehrává tak, že má buď halušky, nebo mu jinak hrabe 😁. Chudák ani tu holku mu nedopřejou..

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

zatial mam len 4 diely za sebov, ale co to kurva je?.....ten serial sa dostal do stadia, ze smrt zelam vsetkym postavam a je mi uplne jedno co s kym bude a kto si odserie smrt montyho a brycea.....a aby som nasral lgbti csfd komunitu, kurva uz je tam via gayov ako heterosexualov

Zbranicus

Zbranicus (hodnocení, recenze)

Snad 4.série nebude podobná jak ta 3. Pořád má ten seriál jednu zajmavou věc co by mohl rozebrat. A to Clayovo mentální zdravý, už od začátku s tím měl problémy, třeba v 2. sérii jak se pořád bavil s mrtvou Hannou a viděl ji všude.

na příspěvěk reagoval martinbucek

Související novinky

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

12.03.2022

Těšili jste se coby fanoušci Daredevila nebo Punishera ze zprávy, že studio Disney ve spolupráci s Marvelem přidalo tyto netflixovské seriály na streamovací službu Disney+? Pak zjevně nejste součástí… (více)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Netflix zveřejnil kupu dat, díky kterým si teď celý svět může zase jednou udělat obrázek o tom, jak moc je vlastně streamovací služba úspěšná, a které seriály potažmo filmy patří k těm… (více)

Reklama

Reklama