Komentáře uživatele epicek k tomuto TV seriálu

Ani nevím, jak by se pořádně slovy dal vyjádřit tento dokonalý počin. Zkouknul jsem to snad v nejkratším možném termínu v podstatě na jeden zátah a celé se mi to dostalo pěkně pod kůži. Už po pilotním díle totiž na vás vykoukne tolik otazníků, že prostě budete chtít další část této dokonalé skládačky, které do sebe zapadá naprosto perfektně. Všechny postavy vám prostě přirostou k srdci a samotná Hannah vám bude díl po díle odkrývat své tajemství a vy se vcítíte do Claye a projdete si tuhle emocionální jízdu s ním a ta vás vyplivne až na samotném konci s pocitem, že vlastně nevíte co s životem. Vážně dokonalý příběh, který je dokonale ztvárněn a udrží vás 13 hodin napnuté. To všechno ještě navíc dobarvuje naprosto ušitý soundtrack na míru, který ve vás evokuje další a další pocity a umocní zážitek, který právě budete sledovat. Myslím, že mezi největší seriálové bomby roku 2017 se to určitě zařadí. Listen the tapes, Clay (28.4.2017)