Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Clay a Hannah se sbližují. Zatímco zoufalý Clay tráví večer s Tonym a svojí nahrávkou, u Bryce doma dochází ke konfliktu. (Netflix)

Recenze (15)

estik97 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pro mě zatím nejlepší díl, jinak je to hrozné zklamání. Líbí se mi Kate Walsh a Christian Navarro, ale jinak je to pro mě zbytečné, koukám se už jenom z povinnosti, abych věděla, jak se to doklepe. Nijak zvlášť se mi nelíbí ani hudební doprovod. Celá ta situace mi přijde hloupá a nesmyslná, Hannah si za většinu situací může sama a všichni se chovají, jak úplní idioti. Vím, že má tohle upozornit na šikanu a pomoci to lidem, kteří jsou šikanováni, ale přijde mi to jako hrozná volovina. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na jednu stranu je tato epizoda trochu zklamáním, na druhou stranu se mi ale hodně líbila. Čím víc se děj posouvá, tím víc souhlasím s tím, že je Hannah úplně blbá a může si za to všechno sama. Hvězdičku odebírám za to, že do toho Claye vlastně zatáhla úplně zbytečně a ještě mu ve finále vyčetla, že odešel, když mu to sama několikrát zopakovala ... Výčitky svědomí Claye chápu, chování Hannah naopak vůbec. A co se týče Jessicy, ta by už taky konečně mohla zmizet ... To je snad ještě větší kráva než Hannah ... ()

Reklama

TomX2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Celkový dojem: Rozhodne najlepší diel (teda aspoň zatiaľ) - áno, Hannah a Jessica sa stále chovajú ako úplne pi*e, ale to by potom nebolo ono. Som rád, že tu konečne máme plnohodnotný diel a že Jessica Yu to zatiaľ ako jediná žena režíruje najlepšie. A.. ja som mal z tejto epizódy zimomriavky po skoro celú montáž a aj mňa, hroznú bytosť to chytlo za srdiečko. Dúfam, že sa dočkáme aj epizódy z pohľadu súdnej siene, ako v Klass. Spokojnosť. Moje hodnotenie: 90% ()

PoprockCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jsem zvědavá, co bude následovat a jak vše nakonec dopadne. Je to hodně silné. Celý příběh je drsný, nechci si připustit, že by se byť jen zlomek z něj mohl ve skutečnosti opravdu stát. Party, oblíbenost, prestiž... velká mlčící skupina přihlížejících, neschopná nést zodpovědnost za své činy, raději se zbaběle schovává za lži a snaží se vše oddálit, zapomenout, hlavně nic nedělat, aby náhodou pravda nevyvstala na světlo, protože pravda bolí... A oni to moc dobře vědí. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama